Керівництво обласної ради 

Прізвище, ім`я,

по батькові

Посада

№ кімн.

Телефони

ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

Тетяна Петрівна

голова обласної ради

102

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

КОНОНЕНКО

Альберт Васильович

перший заступник

 голови обласної ради

99

700-53-31

700-16-97 ф.

МУРАЄВА

Валерія Олегівна

заступник голови

обласної ради

100

700-53-13

700-53-35 ф.

БІЛОВОЛ

Тетяна Володимирівна

заступник голови

обласної ради

95

700-53-11

 

МАЛИШ

Андрій Володимирович

заступник голови

обласної ради

97

700-34-18

 

НЕМИКІНА

Людмила Петрівна

голова постійної комісії з питань бюджету

119

700-05-54

 

МАЛИШЕВА

Оксана Василівна

керуючий справами виконавчого апарату

113

700-22-99

715-73-49

 

КІСЕЛЬОВ

Юрій Леонідович

заступник керуючого справами

109

700-53-20

 

 

Управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом

 

Відділ патронатної служби

ЛУГОВА

Юлія Борисівна

начальник відділу

101

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

ШЕВЕЛЄВА

Анастасія Олександрівна

помічник голови обласної ради

101

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

МАРФИЧ

Ольга Олександрівна

помічник першого заступника голови обласної ради

 

 

ЛЕБЕЖЕНКО

Максим Олександрович

помічник заступника голови обласної ради

96

335-06-77; 700-53-11

ШИШКО                                 Ігор Валерійович

помічник заступника голови обласної ради

 

 

ЧУМАК

Владислав Віталійович

помічник заступника голови обласної ради

 

 

ЖОРОВА

Наталія Василівна

головний спеціаліст

98

700-53-31

 

Відділ кадрової роботи та нагород 

ЖЕЛЄЗНЯК

Ірина Миколаївна

заступник начальника відділу

111

700-09-19

700-26-59

ПІДГОРНА

Анна Андріївна

головний спеціаліст

111

715-72-51

 

Відділ по роботі з громадськістю та ЗМІ 

ПЄШКОВ

Павло Сергійович

заступник начальника управління, начальник відділу

107

700-53-05

ПРИХОДЬКО

Вікторія Анатоліївна

заступник начальника відділу

107

715-73-63

СТОРОЖЕВА                       Олена Петрівна

головний спеціаліст

107

715-73-63

ГРИЩЕНКО                     Олексій Вікторович

головний спеціаліст

107

715-73-63

 

Відділ по роботі із зверненнями громадян 

КУДІНА

Дар’я В’ячеславівна

начальник відділу

32

715-73-46;

700-14-50

БЄЛКО

Оксана Олексіївна

головний спеціаліст

33

715-73-48

ВЕГЕРА

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

94

715-72-28

 

Управління з організаційних питань діяльності ради 

БОНДАРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління

114

    700-53-10

715-73-00 ф.

 

Відділ з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій 

САЛЮКОВА

Світлана Іванівна

заступник начальника управління, начальник відділу

24

700-53-02

ВІНІЧЕНКО

Юліана Олександрівна

заступник начальника відділу

25

700-53-07; 715-72-20

БОРОВИК

Ірина Іванівна

головний спеціаліст

20

700-53-09

715-72-32

БОНДАРЧИК

Лариса Сергіївна

головний спеціаліст

25

700-53-29

715-72-20   

ШЕРЕМЕТ

Алла Федорівна

головний спеціаліст

26

700-53-32

КАНІЩЕВА

Світлана Федорівна

головний спеціаліст

26

700-53-28

СТОРОЖЕНКО

Марина Володимирівна

головний спеціаліст

19

715-72-62

ЯКОВЕНКО

Олена Валеріївна

головний спеціаліст

19

700-53-16

         

 

Відділ документообігу та контролю 

 ФЕДОТОВА

Марина Миколаївна

заступник начальника управління, начальник відділу

94

700-53-23 ф.

715-72-28; 700-53-33

РИКОВА

Світлана Володимирівна

заступник начальника відділу

94

715-72-28

ЗАЛЕВСЬКА

Ірина Анатоліївна

заступник начальника      відділу

 125-а

700-53-04

БУДКО

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

125-а

715-72-41

ТАРАСОВА

Анастасія Євгеніївна

головний спеціаліст

94

                   715-72-28

КОЛОДЯЖНА

Анна Віталіївна

головний спеціаліст

40

715-72-13

АМЬОХІНА

Ганна Валентинівна

головний спеціаліст

33

715-73-48

 

Організаційний відділ 

ГУНБІНА                          Олена Володимирівна

начальник відділу

108

715-72-87

АНДРІЄВСЬКА

Ірина Геннадіївна

головний спеціаліст

108

700-24-13   

 КОЛОДКІНА

Вікторія Миколаївна

головний спеціаліст

40

700-53-14

 

Відділ аналітичної роботи та моніторингу виконання регіональних програм 

ПЕРЕСАДА

Наталія Миколаївна

начальник відділу

39

 

АРТЮХ

Анастасія Леонідівна

головний спеціаліст

Держ

пром 6 підїзд                8 пов

.к. 53

 

 

Управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків  

ПУГАЧ

Наталія Вікторівна

начальник управління

Держ

пром 6 підїзд                8 пов.

700-53-21

 

 

Відділ з моніторингу реформ та впровадження міжнародної технічної допомоги

 

ШАХОВА

Юлія Віталіївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

 

Відділ взаємодії з органами місцевого самоврядування та розвитку територій 

КОВАЛЬОВА

Ірина Олексіївна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

705-19-88

ФУНТОВА

Віта Петрівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-80

 

Відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту 

МОРОЗ

Олена Василівна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

715-72-64

АКУЛОВА

Вікторія Олександрівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-53-08

ПАРХОМЕНКО                        Діана Юріївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-53-08

 

Відділ міжнародних зв’язків та презентаційної роботи 

ВЯЗОВСЬКА

Ірина Олегівна

начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-28

 

Управління бухгалтерського обліку, фінансів та господарської діяльності 

СТОРОЖЕНКО

Ніна Митрофанівна

начальник управління,

головний бухгалтер

110

700-53-17

715-72-91

 

Відділ бухгалтерського обліку та фінансів 

КОВАЛЬОВА                          Олена Михайлівна

заступник начальника управління, начальник відділу, бухгалтер

122

700-53-19

НІКІТІНА

Людмила Леонідівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

700-53-12

КРАСНА

Ольга Павлівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

700-53-12

 

Відділ державних закупівель 

ЖУПІЙ

Олена Олександрівна

начальник відділу

112

700-20-08

 

Відділ програмно-комп’ютерного забезпечення 

МІТІЧКІН

Костянтин Анатолійович

начальник відділу

165

700-53-22

ХМЕЛИК

Сергій Борисович

головний спеціаліст                  

165

700-53-22

 

Відділ матеріально-технічного забезпечення 

СВІШЕВСЬКА

Лідія Анатоліївна

начальник відділу

151

700-53-26

ФІЛЬОВА

Олена Олександрівна

головний спеціаліст

151

715-73-77

 

Управління з питань комунальної власності 

СИДОРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління

117

700-47-70

 

Відділ управління об’єктами спільної власності 

ГЕРШАННІК

Наталя Володимирівна

начальник відділу

175

705-32-50

НОВИЦЬКА                       Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст

175

700-07-44       

НАУМЕНКО

Лілія Олександрівна

головний спеціаліст

175

705-32-65

 

Відділ по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин 

ПОТОПАЛЬСЬКА

Ірина Євгеніївна

заступник начальника управління, начальник відділу

106

705-32-88

РИЖКОВА

Вікторія Валеріївна

головний спеціаліст

106

715-72-61

СОЛОМІНА

Дарина Сергіївна

головний спеціаліст

106

705-19-83

 

Відділ аналізу роботи суб’єктів спільної власності 

БУР’ЯНОВА

Марина Петрівна

заступник начальника управління, начальник відділу

105

700-53-30

КИРИЧЕНКО

Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст

39

700-03-45

 

Управління правового забезпечення діяльності ради 

КОВАЛЕНКО

Юлія Юріївна

начальник управління

90

 

 

Відділ правового представництва 

БАРАНОВСЬКА

Тетяна Миколаївна

заступник начальника управління, начальник відділу

90

715-72-89

 

Відділ правових експертиз 

ПОГУЛЯЄВА

Томіла Володимирівна

 

головний спеціаліст

90

705-32-91

 

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції 

КРЮЧКОВ

Ілля Миколайович

начальник відділу

90

700-53-27

БЕЛЕВСЬКА

Аліса Вадимівна

головний спеціаліст

 

 

 

Відділ з питань природокористування та земельних відносин 

ЗУЄВА

Ольга Борисівна

головний спеціаліст

90

 

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП