УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ 

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29                    

__________________№_________________

 

На № _______________________________ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від 22 січня, 10.00

 

 1. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік”. 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року  № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього”. 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2015 рік. 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік, затвердженої рішенням обласної ради  від 15 січня 2015 року № 1143-VI (зі змінами)”. 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про виконання Програми збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 жовтня 2011 року    № 248-VI (зі змінами). 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району
 2. Про хід виконання обласної соціальної  Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008 –2017 роки протягом 2015 року. 
 1. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від  29 серпня 2013 року № 789-VI. 
 2. Про  звіт генерального директора коммунального підприємства „Обласний спортивний комплекс «Металіст»” щодо виконання умов контракту. 
 3. Про  звіт директора комунальної установи „Харківський обласний центр фізичного здоров’я   населення «Спорт для всіх»”  щодо виконання умов контракту.
 4. Про затвердження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву  на посаду керівників:  комунального закладу  „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ»” Харківської обласної ради; комунального закладу  «дитячо-юнацька  спортивна школа інвалідів Харківської обласної ради»; обласного комунального закладу  „Харківський організаційно-методичний центр туризму”; комунального підприємства  „обласний спортивний комплекс «Металіст»”.
 5. Про затвердження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву  на посаду керівників:  КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МОЛОДІ», КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.
 6. Про інформацію   управління комунальної власності  виконавчого апарату  обласної  ради щодо термінів дії контрактів  з керівниками  обласних комунальних підприємств, установ, закладів та вищих навчальних закладів.
 7. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 30-VІІ”.
 8. Про план роботи постійної комісії.

Доповідає: Мураєва Валерія Олегівна – голова постійної комісії. 

    17.  Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2016 рік”.

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП