ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання  постійної комісії


Від 27 січня 2016 року, 11.00


1. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік”.

2. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року  № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього”.

3. Про проект рішення обласної ради „Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2015 рік”.

4. Про проект рішення обласної ради „Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік, затвердженої рішенням обласної ради  від 15 січня 2015 року № 1143-VI (зі змінами)”.

5. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від  29 серпня 2013 року № 789-VI.
    
6. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Переліку закладів культури базової мережі обласного рівня, затвердженого рішенням обласної ради від 24 квітня 2014 року № 961-VІ”.

7. Про проект рішення обласної ради „Про звернення депутатів Харківської обласної ради VII скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства науки і освіти України щодо необхідності фінансування закладів професійно-технічної освіти за рахунок коштів з державного бюджету”.
7.1. Про звернення Сумської обласної ради до  Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності фінансування закладів професійно-технічної освіти України за рахунок субвенції з  державного бюджету.
7.2. Про звернення Ізюмської міської ради 7 скликання до  Президента до Кабінету Міністрів України та Харківської обласної  ради (щодо ситуації, що склалася при фінансуванні закладів професійно-технічних  та інших закладів в 2016 році).
7.3. Про рішення  Чугуївської  міської  ради 7 скликання до  Прем’єр- Міністра України Яценюка А.П., до Міністра освіти і науки України Квіта С.М.,  Міністра  фінансів  України  Яресько Н.І. (щодо ситуації, що склалася при  фінансуванні  закладів професійно-технічних  та інших закладів в 2016 році).
7.4. Про звернення колективу працівників, учнів та батьків Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту щодо забезпечення фінансування навчального закладу у2016 році та недопущення закриття  у зв’язку із передачею фінансування у місцеві бюджети.
7.5. Про звернення депутатів Куп’янської міської ради VII скликання, затверджене рішенням Куп’янської міської ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 85-VII.

8. Про виконання протокольного доручення, даного на II сесії обласної ради VII скликання 17 грудня 2015 р., щодо розгляду питання забезпечення навчальних закладів Харківської області підручниками.

9. Про лист проректорів Харківського національного університету радіоелектроніки М. Сліпченка, Н. Лєсної, М. Омарова щодо необхідності  втручання в ситуацію, що  склалася в університеті.

10. Про проект рішення обласної ради „Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району

11. Про інформацію щодо  ходу виконання обласної соціальної  Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008 –2017 роки протягом 2015 року.

12. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 30-VІІ”.

13. Про план роботи постійної комісії.

14. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2016 рік”.

15. Про проект рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.

16. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до додатку 1 "Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області" та додатку 2 "Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області" до рішення обласної ради від 03 квітня  2007 року № 219-V (зі змінами)”.

17. Про проект рішення обласної ради „Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.

18.-21.  Про затвердження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посаду керівників комунальних закладів, установ а підприємств.

22. Про інформацію управління комунальної власності  виконавчого апарату  обласної ради щодо термінів дії контрактів  з керівниками  обласних комунальних підприємств, установ, закладів та вищих навчальних закладів.

23. Про  звіти керівників обласних комунальних підприємств, установ, закладів та вищих навчальних закладів про виконання умов контракту.

24. – 27.Про клопотання трудових колективів щодо нагородження почесними та відзнаками Харківської обласної ради.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП