УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32, 715-73-46 ф                                    

__________________№____________

На № ___________________________ 

Засідання постійної комісії

від 28 січня 2016 року

П о р я д о к    д е н н и й: 

 

1.      Про проект рішення обласної ради "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 15 січня 2015 року № 1143-VI (зі змінами)". 

2.      Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми  економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 13-VII". 

3.      Про проект рішення обласної ради "Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік". 

4.      Про проект рішення обласної ради "Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2015 рік". 

5.      Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього". 

6.      Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Харківської області на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 293-VI  (зі змінами)". 

7.      Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Переліку закладів культури базової мережі обласного рівня, затвердженого рішенням обласної ради від 24 квітня 2014 року № 961-VІ". 

8.      Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2016 рік. 

9.      Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 30-VІІ". 

10.   Про проект рішення обласної ради "Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району".

11.    Про проект рішення обласної ради "Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  «ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА № 268» (код ЄДРПОУ 04594509), розташованого за адресою: м. Харків,вул. Миру, 82, - шляхом ліквідації". 

12.    Про проект рішення обласної ради "Про утворення статутного капіталу комунального  підприємства охорони здоров’я «Центральна районна  аптека № 148»". 

13.    Про проект рішення обласної ради "Про надання згоди ліквідаційній комісії КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА № 66» на звернення до господарського суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство". 

14.   Про проект рішення обласної ради "Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області". 

15.   Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до додатку 1 "Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області" та додатку 2 "Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області" до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами)". 

16.   Про проект рішення обласної ради "Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області". 

17.   Про проект рішення обласної ради "Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області". 

18.  Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке перебуває в оренді. 

19.   Про погодження додаткової угоди № 2 до договору оренди № 2 комунального майна від 22 вересня 2014 року, укладеної КЗ «ХАРКІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 8» ХОР з КУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ» ХОР з метою погодження подальшого перебування об’єкта в оренді. 

20.   "Про затвердження Плану роботи постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області  на 2016 рік". 

21.   Різне.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП