УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА 

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ

 

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29

__________________№_________________

 

На № _______________________________ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від 06 квітня 2016 р., 12.00 

  1. Про проект рішення обласної ради  „Про затвердження моніторингового звіту за 2015 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів   на 2015-2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про внесення змін до Програми  економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 13-VII (зі змінами)”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього (зі змінами)”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про виконання обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 листопада 2012 року № 546-VI”. 

5Про проект рішення обласної ради  „Про затвердження обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки”. 

  1. Про проект рішення обласної ради  „Про внесення змін до обласної   програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини»  на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VI (зі змінами)”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів культури”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про перейменування  ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  «ХАРКІВСЬКЕ УЧИЛИЩЕ КУЛЬТУРИ»”. 
  1. Про проект рішення обласної ради  „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”. 
  1. Про роботу обласного комунального закладу  „Харківський науково-методичнийцентр охорони культурної спадщини” у 2015 році та про план роботи закладу  на 2016 рік. 

12. Про проект  рішення обласної ради „Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ   ордена трудового червоного прапора академічного російського  драматичного  театру ім. О.С. Пушкіна”.

13. Про роботу комунального підприємства Харківської обласної ради „Великий  академічний слобожанський ансамбль пісні і танцю” у 2015 році та про план роботи на 2016 рік. 

15-18. Питання щодо комунальної власності. 

19. Про проект рішення обласної ради  „Про внесення змін до персонального складу Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області», затвердженого рішенням обласної ради від 26 грудня 2007 року № 543-V (зі змінами)”. 

14, 20-24. Про клопотання колективів щодо нагородження почесними відзнаками Харківської обласної ради.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП