УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 700-53-33

 

_________________№_____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ № 6

засідання постійної комісії

від  08 квітня 2016 року о 14-00

 

1.Про внесення змін до Програми  економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 13-VII (зі змінами).

Доповідає: Коновалова Ірина Василівна - заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин. 

2.Про затвердження обласної програми  індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2017 роки. 

Доповідає: Нездюр Олександр Володимирович – директор департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.              

3.Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович - директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації. 

4.Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність.

Доповідає:Бур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності.

5.Про пропозиції до кадрового резерву на посаду директора КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

Доповідає:Бур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності.

Співдоповідає: Віткович Ігор Михайлович – директор  Комунального підприємства «Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». 

6.Про внесення змін до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених рішенням обласної ради від 17 червня 2010 року № 1744-V. 

Доповідає: Віткович Ігор Михайлович – директор  Комунального підприємства «Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». 

7.Про виконання програми «Ліси Харківської області» на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня 2013 року   № 645-VI. 

Доповідає: Хворостяна Любов Петрівна  –  заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. 

8.Про погодження проекту розпорядження «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період пожежної небезпеки протягом 2016 року».

Доповідає: Желтоног Сергій Анатолійович  –  начальник відділу організації охорони і захисту лісу обласного управління лісового та мисливського господарства. 

9.Про надання в користування мисливських угідь ГО «Харківське товариство військових мисливців та рибалок» на території Печенізького району.       

10.Про надання в користування мисливських угідь ХОО УТМР на території Богодухівського району. 

11.Про надання в користування мисливських угідь ХОО УТМР на території Нововодолазького району.

Доповідає: Бугло Дмитро Олексійович  –  головний спеціаоіст відділу мисливського господарства та охорони праці обласного управління лісового та мисливського господарства. 

12.Про протокольне доручення голови обласної ради щодо врегулювання питання стосовно визначення суб’єктів в районах області,що мають право видачі лісорубних квитків на розчищення лісосмуг.

Співдоповідає:Любчич Микола Васильович  –  начальник відділу лісового господарства, лісорозведення та лісовідновлення обласного управління лісового та мисливського господарства. 

13.Про погодження надання ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»  надр у користування на території  Чугуївського та Шевченківського районів (Південно-Василенківська площа).

14.Про погодження надання  ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»  надр у користування на території Нововодолазького та Кегичівського районів (Південно-Медведівська  площа).

15.Про погодження надання ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»  надр у користування на території Зміївського та Чугуївського районів  (Західно-Волохівська  площа).

16.Про погодження надання ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»  надр у користування на території Сахновщинського, Первомайського та  Лозівського  районів (Тимченківсько-Біляївська  площа).

17.Про погодження надання ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» надр у користування на території Куп’янського району  (Сеньківська площа). 

18.Про погодження надання ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»  надр у користування на території Нововодолазького та Кегичівського районів (Приштокова площа).

19.Про погодження надання ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»  надр у користування на території Краснокутського  району (Колонтаївська площа).

20.Про погодження надання ТОВ «ГЕО АЛЬЯНС МИРОЛЮБІВСЬКЕ»  надр у користування на території Балаклійського та  Лозівського  районів (Миролюбівська  площа) 

21.Про погодження надання ПАТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПЛИТКОВИЙ ЗАВОД» надр у користування на території Лозівського району 

22.Про погодження надання ТОВ «СХІД-ЦЕМЕНТ» надр у користування на території Балаклійського району. 

23.Про погодження надання ТОВ з ІІ "ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)" надр у користування на території Балаклійського району.                

24.Про надання гірничого відводу ТОВ «ПАРТНЕР-ЛЮКС» для розробки Степанівського родовища на території Краснокутського району. 

25.Про надання гірничого відводу ТОВ «НВФ БАРХАН» для розробки Південно-Роганського родовища на території Харківського району.

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна - заступник начальника управління правового забезпечення, природокористування та земельних відносин, начальник відділу із загальних юридичних питань. 

26.Про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

Доповідає: Клименко Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради. 

Питання постійної комісії, що не виносяться на сесію. 

27.Про звернення стосовно неефективного використання земель сільськогосподарського призначення  Міноборони України.

             Доповідає: Пієв Сергій Миколайович – голова постійної комісії. 

28.Про хід виконання рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року № 31-VІІ стосовно депутатського запиту депутата обласної ради Рожанського В.А. щодо забезпечення земельною ділянкою учасника АТО.

Доповідає: Саранча Василь Іванович – в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру  у Харківській області. 

29.Про інформацію керівника КП ХОР «Облземпроект» про стан використання майна спільної власності, фінансово-господарської діяльності підприємства та виконання умов контракту.

Доповідає: Борисов Вячеслав Володимирович – директор комунального  підприємства Харківської обласної ради «ОБЛЗЕМПРОЕКТ». 

  1. Питання  щодо правомірності дій посадових осіб Близнюківської селищної ради стосовно вирубки дерев по вул.Свободи у сел Близнюки та в шкільному парку.

Доповідає: Савченко Федір Миколайович– депутат обласної ради. 

31.Про звернення садівничого товариства «Бальзам» Харківського району про передачу земельної ділянки в оренду фермерському господарству. 

Доповідає: Ємець Юрій Іванович – Вільхівський сільський голова Харківського району. 

32. Про дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті рішень стосовно землекористування.

                     Доповідає:Бадалов Хазар Мехралі огли  - голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів Харківської районної ради.

Співдоповідає: Дємочко Вікторія Миколаївна- секретар постійної комісії.

33.Різне.

33.1.До відома –інформація про проект змін до Податкового кодексу України щодо збереження спецрежиму оподаткування сільськогосподарських підприємств. 

33.2.До відома –інформація про проведення весняно-польових робіт в області.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП