УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА 

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29                    

 

__________________№_________________

 

На № _______________________________ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від 10 червня  2016 р., 10.00

 

1. Про проект рішення обласної ради  „Про внесення змін до Програми  економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 13-VII (зі змінами)”. 

2. Про проект рішення обласної ради  „Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього (зі змінами)”. 

3. Про проект рішення обласної ради  „Про хід виконання обласної соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради  від 17 квітня 2008 року № 685-V (зі змінами)”. 

4. Про проект рішення обласної ради  „Про хід виконання  обласної   програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини»  на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року     № 885-VI (зі змінами)”. 

5. Про хід виконання регіональної Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради   від 15 січня 2015 року   № 1144-VI (зі змінами). 

6. Про хід виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29 серпня 2013 року № 789-VI (зі змінами). 

7. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Гапановича Андрія Федоровича з посади директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА»”. 

8. Про проект рішення обласної ради „Про призначення  Гапановича Андрія Федоровича на посаду директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА»”. 

9. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Жарової Маргарити Володимирівни з посади директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА»”. 

10. Про проект рішення обласної ради „Про призначення  Жарової Маргарити Володимирівни на посаду директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА»”. 

11. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Цигульова Володимира Анатолійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ М.Ф. СУМЦОВА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. 

12. Про проект рішення обласної ради „Про призначення  Цигульова Володимира Анатолійовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ М.Ф. СУМЦОВА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. 

13. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Трохименка Олександра Петровича  з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР»”. 

14. Про проект рішення обласної ради „Про призначення Трохименка Олександра Петровича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР»”. 

15. Про проект рішення обласної ради „Про оголошення конкурсів на заміщенняґ посади керівників закладів культури”. 

16. Про проект рішення обласної ради „Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ „ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. 

17. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Журенка Миколи Олексійовича з посади директора КП „Освіта” Харківської обласної ради”. 

18. Про проект розпорядження голови Харківської обласної ради щодо покладання обов’язків директора комунального підприємства „Освіта” Харківської обласної ради на Цилюрика Олександра Володимировича. 

19. Про проект рішення обласної ради  „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”. 

20. Про проект рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”. 

21. Про проект рішення обласної ради  „Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”. 

22. Про затвердження Порядку списання безнадійної заборгованості до обласного бюджету з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. 

23. Про проект розпорядження голови Харківської обласної ради „Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДНИЦЬКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «БУДИНОК УЧИТЕЛЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ». 

24. Про проект розпорядження Харківської обласної ради „Про передачу енциклопедичних словників «Харківщина» з балансу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА» на баланси обласних комунальних закладів культури”. 

25. Про підсумки фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 2015 рік та стану майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та показників  фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 1 квартал 2016 року.

- Про лист постійної комісії з питань спільної власності  територіальних громад області. 

26. Про затвердження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посаду керівників: КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ ОРДЕНА ТРУДОВОГО ЧЕРВОНОГО ПРАПОРА АКАДЕМІЧНОГО РОСІЙСЬКОГО  ДРАМАТИЧНОГО  ТЕАТРУ   ІМ. О.С. ПУШКІНА 

27. Про проект рішення обласної ради  „Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Харківській обласній раді”. 

28. Про проект рішення обласної ради  „Про клопотання щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України”. 

29-30.. Про клопотання колективів щодо нагородження почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП