Засідання постійної комісії

 

від 14 липня 2016 року

 

П о р я д о к    д е н н и й:

 

12.00

 

1. Про розгляд звернення КУ БОГОДУХІВСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ (вх. № 4766/01-44 від 07.07.2016) щодо погодження проведення ремонтних робіт частини будівель, що відображаються на балансі установи, за рахунок коштів Релігійної місії «Карітас-Спес».

2. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу автомобіля з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ»».

3. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу групи інвентарних об’єктів з балансу Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації на баланс ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ»».

4. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу групи інвентарних об’єктів з балансу Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації на баланс КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР»».

5. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу об’єктів нерухомості з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР»».

6. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке перебуває в оренді та передається в оренду.

7. Різне.

 

                              Голова постійної комісії                                                         Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП