УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

10 листопада  2016 року об 11-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

Мала зала Будинку рад

 1. Про оптимізацію стаціонарного ліжкового фонду та вирішення кадрових питань комунальних закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад області.
 2. Про проект рішення обласної ради «Про перейменування КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЧЕРВОНООСКІЛЬСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО  ІНТЕРНАТУ».
 3. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Яворським Вадимом Володимировичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СЛУЖБИ КРОВІ»».
 4. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Кузнєцовою Іриною Миколаївною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ № 1»».
 5. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Гавриковим Олександром Євгенійовичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ТРАВМАТОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ»».
 6. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Зарубіною Аллою Іванівною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  ОБЛАСНОГО  ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ДИСПАНСЕРУ № 2».
 7. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Екзарховим Віталієм Олександровичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКИМ ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ  ПАЛІАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ «ХОСПІС»».
 8. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Карпусем Сергієм Володимировичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ»».
 9. Про проект рішення обласної ради «Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 10. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Програми сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2017-2021 роки».
 11. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу комплектів індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінювання при загальних рентгенівських дослідженнях з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланси обласних комунальних закладів.
 12. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке перебуває в оренді та передається в оренду.
 13. Різне.

Про інформацію  стосовно ефективності використання майна спільної власності  територіальних громад області за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 25.

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП