УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА 

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29                    

__________________№_________________ 

На № _______________________________

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії 

від  18 листопада  2016 року, 15.00

 

  1. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня  2015 року № 16-VIІ "Про обласний бюджет на 2016 рік" та додатків до нього (зі змінами)”. 
  1. Про проект рішення обласної ради „Про обласний бюджет на 2017 рік”. 

3. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 13-VII (зі змінами). 

  1. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік”. 
  1. Про внесення змін до обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VІ (зі змінами), та до Порядку використання коштів обласного бюджету для компенсації  50% вартості проїзду у метрополітені м. Харкова студентів вищих навчальних закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, та учнів професійно-технічних навчальних закладів, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, у тому числі коштів освітньої субвенції, субвенції на підготовку робітничих кадрів,  і розташовані у м. Харкові, затвердженого рішенням обласної ради від 05 березня 2015 року  № 1154-VI. 
  1. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29 серпня 2013 року № 789-VI  (зі змінами). 
  1. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки»”. 
  1. Про проект рішення обласної ради „Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями”. 
  1. Про проект рішення обласної ради „Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради VІІ скликання”.

 10. Про проект рішення обласної ради „Про запровадження обласного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад».

11. Про інформацію щодо ходу виконання  протягом 9 місяців  2016 році обласної цільової програми реформування системи закладів для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008-2017 роки.

12. Про проект рішення обласної ради „Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області об’єкта "Пам'ятникоохоронні роботи по будівлі-пам'ятці архітектури по вул. Римарська, 21 у м. Харкові (КП "Харківська обласна філармонія") (реконструкція) (коригування у зв'язку з виділенням пускових комплексів)" І пусковий комплекс.  

Про проект рішення обласної ради „Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»”.

14. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Пономарьової Галини Федорівни з посади ректора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. 

15. Про проект рішення обласної ради „Про призначення Пономарьової Галини Федорівни на посаду ректора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. 

16. Про проект рішення обласної ради „Про перейменування ОБЛАСНОГО  КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКЕ  ХУДОЖНЄ УЧИЛИЩЕ»”.

17. Про проект рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст  Харківської області”.

18. Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів  спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст області”.

Про лист Харківської обласної державної адміністрації щодо  винесення на чергову сесію обласної ради питання щодо спрямування коштів у 2017 році, 100%  плати за оренду нерухомого майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та обліковується на балансі КП Харківської обласної ради „кінотеатр „Боммер” на утримання майна, ремонт приміщень та обладнання, активізацію кінопрокатної діяльності зазначеного підприємства.

19. Про надання погодження для затвердження списку осіб для зарахування  до кадрового резерву  на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ „ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА”

20. Про надання погодження для затвердження списку осіб для  зарахування до кадрового резерву на посаду керівника  ОБЛАСНОГО  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ.

21. Про лист директора комунального підприємства харківської обласної ради „Великий академічний слобожанський ансамбль пісні і танцю” Маляр В.А. з проханням виділити приміщення для виконання статутних завдань.

22. Про лист генерального директора державного підприємства „Харківський національний академічний театр опери та балету  імені М.В. Лисенка” щодо передачі нежитлового приміщення загальною площею 148,3 кв.м. що знаходиться на балансі  КП харківської обласної ради „Великий академічний слобожанський ансамбль пісні і танцю” у державну власність до сфери управління  Міністерства культури України  для  подальшої передачі на баланс ДП „ХНАТОБ”. 

23-26. Про клопотання щодо нагородження  почесними відзнаками обласної ради.

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП