УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________ 

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

20 грудня  2016 року об 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

1. Про розгляд звернення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації стосовно надання згоди щодо продовження терміну дії контракту з директором КЗ «ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ  № 13» ХОР Михайленко Галиною Володимирівною.    

2. Про розгляд звернення директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ»» щодо звільнення підприємства у 2017 - 2018 роках від сплати до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку.

3. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу автомобіля з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ПРОФІЛАКТИКИ І БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ТУБЕРКУЛЬОЗНОЇ ЛІКАРНІ № 2».

4. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ»».

5. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ХАРКІВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЗМІЇВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ».

6. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про виконання обов’язків директора комунального підприємства  «Освіта» Харківської обласної ради».

7. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про подовження трудових відносин із Тритинником Олександром Володимировичем, директором ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ».

8. Про обрання кандидатури до складу конкурсної комісії  відповідно до рішення обласної ради від 08.12.2016 № 342-VII «Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»».

9. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке перебуває в оренді та передається в оренду.

10. Про розгляд звернення гр. Лелюка Олександра Олександровича від 02.12.2016 стосовно зняття кандидатури на посаду директора ОКП ХОР «ЗНАХІДКА».

11. Різне.

 

               Голова постійної комісії                                       Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП