УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

16 лютого  2017 року об 12-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

1. Про проект рішення обласної ради «Про звіт голови обласної ради про свою діяльність».
2. Про проект рішення обласної ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 13-VII (зі змінами)».
3. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VII».
4. Про проект рішення обласної ради «Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2016 рік».
5. Про розгляд звернення Харківської обласної державної адміністрації від 08.02.2017 вх. № 1376/01-30 стосовно виконання рішення Господарського суду м. Києва від 14.12.2015 (справа №5011-62/8853-2012).
6. Про розгляд інформації про виконання обласного бюджету за 2016 рік.
7. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього».
8. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2017-2018 роки».
9. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2017 рік».
10. Про проект рішення обласної ради «Про звіти постійних комісій обласної ради про роботу за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року».
11. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області частини закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво каналізаційних мереж по вул. Першотравневій та вул. Дачній в смт Краснокутськ» та передачу її у комунальну власність територіальної громади смт Краснокутськ».
12. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво каналізаційних мереж та благоустрій по вул. Першотравневій в смт Краснокутськ Краснокутського району» та передачу його у комунальну власність територіальної громади смт Краснокутськ».
13. Про проект рішення обласної ради «Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КРИЗОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЖІНОК»»
14. Про проект рішення обласної ради «Про узгодження реконструкції житлової будівлі № 5 та оновлення і модифікація другого поверху будинку №2 КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ОСКІЛЬСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ, розташованих за адресою: Харківська обл., Ізюмський район, с. Оскіл, вул. Лісна,1».
15. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 червня 2016 року №198- VIІ «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області частини об’єкта «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Богодухів» (перший пусковий комплекс) та її передачу у комунальну власність територіальної громади міста Богодухова».
16. Про розгляд звернення від 03.02.17 Мірошникова Володимира Олександровича щодо призначення на посаду директора КП ХОР «ОБЛЗЕМПРОЕКТ». 
17. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Вовк Оленою Іванівною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ № 1». 
18. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Пасієшвілі Наною Мерабівною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР»».
19. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту з Саєнком Володимиром Григоровичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ОБЛАСНОГО ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ «ЗАНКИ»» та
про розгляд звернення керівника КЗОЗ ОБЛАСНОГО ТУБСАНАТОРІЮ «ЗАНКИ» від 11.01.17 № 305/01-37 стосовно зняття з балансу об’єктів житлового фонду.
20. Про проект рішення обласної ради «Про укладання контракту із Зіновʼєвим Едуардом Валентиновичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ»» та
про розгляд інформації керівника КЗОЗ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ» від 23.01.17 № 01/05-23 стосовно діяльності та потреб закладу.
21. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Вишневою Іриною Миколаївною, завідувачем КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
22. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Тритинника Олександра Володимировича з посади директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»».
23. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Тритинника Олександра Володимировича на посаду директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»».
24. Про проект рішення обласної ради «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ»».
25. Про проект рішення обласної ради «Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
26. Про проект рішення обласної ради «Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
27. Про проект рішення обласної ради «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
28. Про проект рішення обласної ради «Про надання пільг по сплаті орендної плати, отриманої за оренду нерухомого майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та обліковується на балансі КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ»».
29. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 квітня 2013 року № 706-VI «Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА № 67» (код ЄДРПОУ 01974785), розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 26, - шляхом ліквідації» (зі змінами)». 
30. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ» від сплати частини чистого прибутку (доходу) у 2017-2018 роках».
31. Про проект рішення обласної ради „Про списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
32. Про результати перевірки виконання орендарем - ТОВ «ЦРА «№ 62» умов договору оренди № 77 цілісного майнового комплексу від 09.09.2008 (зі змінами).
33. Про розгляд інформації управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради стосовно проблемних питань, які виникли в процесі ліквідації обласних комунальних підприємств станом на 31.01.2017 та звітів ліквідаційних комісій КП ЛІКУВАЛЬНО-ВИРОБНИЧИХ МАЙСТЕРЕНЬ ХОР, КП «СОЛОМАХИ» та ліквідатора КП ХОР «РИТУАЛ».
34. Про розгляд інформації управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 03.01.2017 вх. № 11/01-44 стосовно впорядкування трудових відносин з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів та про надання кандидатур для участі у перевірках обласних комунальних підприємств, установ, закладів згідно графіку у 2017 році (лист від 10.01.2017 вх № 256/01-37).
35. Про розгляд інформації управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 05.01.17 вх. №№ 129/01-44, 130/01-44 щодо порушення обласними комунальними підприємствами, установами закладами вимог чинного законодавства України, обласної ради стосовно укладання/переукладання договорів господарського відання, оперативного управління, погодження Положення про облікову політику, оформлення права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на транспортні засоби.
36. Про проекти розпоряджень голови обласної ради за результатами розгляду постійно діючою комісією по списанню майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 13.02.2017:
- «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 1».
- «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ».
- «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ТРАВМАТОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ»».
- «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 1».
- «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО ГОСПІТАЛЮ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ».
- «Про передачу групи інвентарних об’єктів з балансу Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації на баланс ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ»».
- Про передачу автомобіля з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ № 3 на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ».
37. Про погодження кадрового резерву на посаду керівника ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЗНАХІДКА».
38. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке перебуває в оренді, передається в оренду та пропонується шляхом продажу.
39. Про погодження договору суборенди комунального майна, укладеного ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ФОРЕЗ» з ПП «ТЕПЛОСЕРВІС ЛТД» на частину асфальтового покриття загальною площею 130,0 м2 за адресою: м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 160.
40. Про погодження змін до договорів оренди комунального майна в частині подовження термінів їх дії, а саме:
- договір про внесення змін до нової редакції від 03 березня 2014 року договору оренди № 14 комунального майна від 10 червня 2011 року укладеного між ОКП ХОР «ЗНАХІДКА» та ПП «ОСАН»;
- додаткову угоду №10 до договору оренди № 17 комунального майна від 20 квітня 2010 року укладеного між КЗОЗ «ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР» та КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР № 3».
41. Про розгляд інформації за договорами оренди комунального майна, цілісних майнових комплексів, термін дії яких спливає в II кварталі 2017 року.
42. Про розгляд інформації щодо виконання рішень обласної ради 7 скликання за напрямками діяльності постійної комісії.
43. Різне.

 

Голова постійної комісії              Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП