УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32                                                    

__________________№____________

На № ___________________________ 

ПРОЕКТ 

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії 

18 травня  2017 року об 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26 

 1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами)».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)».
 3. Про проект рішення обласної ради «Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДНИЦЬКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «БУДИНОК УЧИТЕЛЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 4. Про призначення Волчкової Світлани Іванівни на  посаду директора КЗ «ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ “ДИВОСВІТ”» ХОР.
 5. Про проект рішення обласної ради «Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ МИСЛИВЕЦЬ-3».
 6. Про прийняття у спільну власність територіальних громад власність територіальних громад сіл, селищ, міст області обладнання та устаткування для реалізації заходів з водообміну у Краснопавлівському водосховищі та передачу його у державну власність Управлінню каналу Дніпро-Донбас.
 7. Про лист Харківської обласної державної адміністрації від 03.05.2017 № 3752/01-37 стосовно діяльності збиткових обласних комунальних підприємств по галузі «Культура».
 8. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Оліфіренком Андрієм Володимировичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ"».
 9. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Овчаренка Миколи Миколайовича з посади начальника КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 10. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про виконання обов’язків начальника КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ  І СПОРТУ ІНВАЛІДІВ «ІНВАСПОРТ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 11. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами)».
 12. Про проект рішення обласної ради «Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради».
 13. Про проект рішення обласної ради «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 14. Про проект рішення обласної ради «Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, та внесення змін до додатку 3 до рішення обласної ради від 23 лютого 2017 року № 403-VII» (нова редакція).
 15. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 
  08 грудня 2016 року № 309-VII (зі змінами)».
 16. Про проекти розпоряджень голови обласної ради за результатами розгляду постійно діючою комісією по списанню майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 11.05.2017:

- «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ» на баланс КЗОЗ «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ»»;

- «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №1» на баланс КЗОЗ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ.».

17. Про розгляд матеріалів  стосовно діяльності ОНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».

18. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке перебуває в оренді та передається в оренду.

19. Про інформацію за договорами оренди комунального майна, термін дії яких спливає в III кварталі 2017 року.

20. Про аналіз можливості беззбиткового рівня діяльності ОКП ХОР «ЗНАХІДКА».

21. Різне. 

 

Голова постійної комісії                                   Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП