УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 700-53-16 

_________________№_____________

На № ___________________________

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 19

засідання постійної комісії

від  08 листопада 2017  року о 15-00

1.Про виконання обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 14 квітня 2016 року № 102-VI.

Доповідає: Нездюр Олександр Володимирович – директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Співдоповідає:  Ковальова Олена  Михайлівна – начальник управління з фінансово-економічних питань та аудиту виконавчого апарату обласної ради

  1. Про погодження «Клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії» по ДП «СЛОБОЖАНСЬКЕ».

    Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає:Зінченко Олександр Іванович – начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

  1. Про розгляд клопотання Державної служби геології та надр України стосовно погодження надання ПРАТ «КУП`ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ» надр у користування.

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради.

4. Про розгляд клопотання Державної служби геології та надр України стосовно погодження надання ТОВ агрофірма «Сади України» надр у користування.

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради.

5. Про розгляд клопотання Державної служби геології та надр України щодо погодження  продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами Катеринівської площі.

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради.

6. Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень обласної ради.

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради.

7. Про клопотання Науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького щодо нагородження почесною відзнакою Харківської обласної ради – «Слобожанська слава».

Інформує: Пієв Сергій Миколайович – голова постійної комісії.

8. Про розгляд листа Харківського обласного комітету профспілки працівників державних установ профспілкового комітету виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Доповідає: Пієв Сергій Миколайович – голова постійної комісії.

Співдоповідає: Ковальова Олена Михайлівна – начальник управління з фінансово-економічних питань та аудиту виконавчого апарату обласної ради

9. Про лист Школьної Н.В. щодо здійснення протиправних дій зі сторони ліквідатора КП «Флора-Сервіс» (вх.09.10.2017 № Ш-1209/03-02 та 11.10.2017 №7946/01-37).

Інформує: Котенко Ігор Олександрович – начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Харківській області.

10 . Про подовження трудових відносин із Вітковичем Ігорем Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ».

Доповідає:  Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає: Віткович Ігор Михайлович – директор КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ».

11.Різне. Стосовно розгляду матеріалів направлених  Головним управлінням  Держгеокадастру у Харківській області на виконання пункту 1.2 протоколу № 1 робочої групи з метою сприяння учасникам АТО у реалізації їхніх прав і свобод.

Доповідає: Рибалко Константин Валерійович- заступник начальника відділу правового забезпечення юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП