УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

30 листопада  2017 року об 12-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

  1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами)».
  2. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік».
  3. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків  до нього (зі змінами)».
  4. Про проект рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2018 рік».
  5. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Шепелевою Тетяною Володимирівною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ «ШАРІВКА»».
  6. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Зінов’єва Ігоря Івановича з посади головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ».
  7. Про розгляд звернень щодо призначення на посаду головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ».
  8. Про надання згоди щодо подовження терміну дії контрактів з:

-  директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЧЕТОЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА–ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Пенкіною Нелею Іванівною;

-  директором КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ САНАТОРНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 1» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Карасик Ксенією Петрівною;

-  директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІМ. В.Г. КОРОЛЕНКА»  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Білоусовим Олександром Миколайовичем;

-  директором КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ САНАТОРНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Єрмаковим Сергієм Юрійовичем. 

  1. Про проект рішення обласної ради «Про надання попередньої згоди на прийняття цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
  2. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»».   

Доповідає: Мороз Олена Василівна – начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту  управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради.

11. Про проект рішення обласної ради «Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями».

12. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2018 рік».

13. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.»

14. Про аналіз стану комунальних підприємств, на яких відсутні керівники (доповідна від 17.10.2017 № 8053/01-44) та про лист управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради стосовно призначення директора ОКП ХОР «ЗНАХІДКА».

15. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Кошарного Вячеслава Валентиновича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР»».

16. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Бахтиря Олега Павловича на посаду генерального директора ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «ДИРЕКЦІЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЇ»

17. Про проект рішення обласної ради «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та внесення змін до рішення обласної ради від 25 травня 2017 року № 466-VII та додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

18. Про проект рішення обласної ради «Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧОЇ ГРУПИ ХАРКІВСЬКОГО ТОМУ СЕРІЇ «РЕАБІЛІТОВАНІ ІСТОРІЄЮ», КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОБЛАСНОЇ ПОШУКОВО-ВИДАВНИЧОЇ НАУКОВОЇ РЕДАКЦІЇ КНИГИ ПАМ’ЯТІ УКРАЇНИ та Харківського комунального видавництва «ОРИГІНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» та

про лист Інституту історії України НАН України щодо діяльності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧОЇ ГРУПИ ХАРКІВСЬКОГО ТОМУ СЕРІЇ «РЕАБІЛІТОВАНІ ІСТОРІЄЮ».

19. Про проект рішення обласної ради «Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області» .

20. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до деяких рішень обласної ради з питань припинення обласних комунальних підприємств та визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 31 серпня 2017 року № 500-VII» та про розгляд заяви арбітражного керуючого Саутенка Сергія Олеговича щодо призначення ліквідатором ХОКСПП «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ».

21. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Терещенко Людмили Володимирівни з посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МОЛОДІ»».

22. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про виконання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МОЛОДІ»».

23. Про проект рішення обласної ради «Про надання згоди комунальному підприємству «Флора-сервіс» на звернення до господарського суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство».

24. Про звіти ліквідаторів обласних комунальних підприємств (доповідна від 13.11.2017 №37/05-23).

25. Про погодження кадрового резерву на посаду керівників КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ  ЛОГІСТИЧНИЙ  ЦЕНТР» та ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ  РАДИ  «ЗНАХІДКА».

26. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

27. Про  надання згоди на передачу в суборенду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

28. Про звіт керівника КП ХОР «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА EКОЛОГІЇ» за результатами проведеної роботи по виходу на беззбитковий рівень діяльності підприємства.

29. Різне. 

 

Голова постійної комісії                                 Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП