УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32                              

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

09 лютого  2018 року об 12-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

  12.00

 1. Про проект рішення обласної ради «Про звіт голови обласної ради про свою діяльність».

Доповідає: Чернов Сергій Іванович – голова обласної ради.

 1. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Швачка Валерія Васильовича з посади головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ТУБЕРКУЛЬОЗНОЇ ЛІКАРНІ № 2».
 2. Про проект розпорядження голови обласної ради «Про виконання обов’язків головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ТУБЕРКУЛЬОЗНОЇ ЛІКАРНІ № 2»».
 3. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Клочко Ірини Оттівни на посаду директора Державного оптово-роздрібного підприємства "Обласний аптечний склад"».
 4. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Святашем Володимиром Миколайовичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я»».
 5. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Рощенюк Ларисою Вадимівною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО КЛІНІЧНОГО ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ №1».

Доповідає (п.п. 2 - 6)Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає: Сіроштан Галина Миколаївна - заступник начальника Управління охорони здоров’я  обласної державної адміністрації.

 1. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Варенка Андрія Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНЖЕНЕРНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР».

Доповідає: Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає: Рабінович Михайло Самуілович – директор Департаменту містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

 1. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Бушеєва Костянтина Валерійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «РОГАНЬ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Шевченко Ольги Михайлівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «РОГАНЬ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

Доповідає: (п.п. 8, 9) Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає: Колос Андрій Леонідович – директор Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

 1. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Корецькою Людмилою Олексіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Ганшиною Тетяною Володимирівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІНВАЛІДІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

Доповідає: (п.п. 10, 11) Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає: Христоєв Сергій Вікторович – заступник начальника Управління у справах молоді та спорту обласної  державної адміністрації.

 1. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Положення про Громадську раду при Харківській обласній раді».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та Положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

Доповідають: (п.п.12, 13) Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради.

Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 309-VІІ (зі змінами)».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 581-VII «Про упорядкування питань списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області»».
 3. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 квітня 2016 року № 138-VII та до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого цим рішенням».
 4. Про проект рішення обласної ради «Про оголошення про проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 5. Про зміни до контракту з керівником ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКЕ ХУДОЖНЄ УЧИЛИЩЕ».
 6. Про інформацію (доповідна від 25.01.2018 вх. №724/01-44) стосовно потреб у фінансуванні заходів щодо використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке відображається на балансах комунальних закладів (установ).
 7. Про розгляд заяви Федорова Олексія Сергійовича щодо звільнення з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМБІНАТ ХАРЧУВАННЯ" та про ліквідацію зазначеного підприємства.
 8. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 9. Про інформацію за договорами оренди комунального майна, термін дії яких спливає у 2 кварталі 2018 року.

Доповідає: (п.п. 14 - 22) Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Співдоповідає (п. 20): Ковальова Олена Михайлівна – начальник управління з фінансово-економічних питань та аудиту виконавчого апарату обласної ради.

 1. Різне.

Про інформацію (доповідна від 30.01.2018 вх. №981/01-44) щодо визначення заробітної плати керівників обласних комунальних підприємств.

Інформує: Ковальова Олена Михайлівна – начальник управління з фінансово-економічних питань та аудиту виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова постійної комісії                                   Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП