УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32                                                    

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії 

22 лютого  2018 року об 12-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

 1. Про проект рішення обласної ради «Про звіт голови обласної ради про свою діяльність».
 2. Про розгляд листа директора ОК ВЕП «ДЕРЖПРОМ» щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 
  2016 року № 329-VIІ (зі змінами)» в частині сум видатків на виконання 
  ОК ВЕП «ДЕРЖПРОМ» заходів у 2018 році.
 3. Про проект рішення обласної ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами)».
 4. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)».
 5. Про проект рішення обласної ради «Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2017 рік».
 6. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Шевченко Ольги Михайлівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «РОГАНЬ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 7. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2017 рік».
 8. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 
  2018 рік» та додатків до нього».
 9. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішення обласної ради від 17 грудня 2015 року № 30-VII (зі змінами)».
 10. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної ради витрат, пов’язаних зі здійсненням депутатських повноважень».
 11. Про подовження трудових відносин із Серіковим Іваном Івановичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ та про розгляд заяви Давиденка Віталія Станіславовича щодо призначення на посаду директором зазначеного підприємства.
 12. Про проект рішення обласної ради «Про окремі питання реформування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ" та внесення змін до рішення обласної ради від 14 квітня 2016 року № 145-VII».
 13. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Кравченка Сергія Миколайовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ» та про розгляд заяви Картишева Сергія Володимировича щодо призначення на посаду директором зазначеного підприємства.
 14. Про проект рішення обласної ради «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 15. Про проект рішення обласної ради «Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 16. Про розгляд заяви Федорова Олексія Сергійовича щодо звільнення з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМБІНАТ ХАРЧУВАННЯ" та про ліквідацію зазначеного підприємства.
 17. Про аналіз стану виконання рішень обласної ради стосовно ліквідації комунальних підприємств, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області (доповідні 
  від 29.01.2018 вх. № 869/01-44 та від 30.01.2018 № 928/01-44).
 18. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 19. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого ТОВ «САНІМЕД-М» майна: «Електрозабезпечення нежитлового приміщення господарчого корпусу, літ. «Е-1» розташованого за адресою: м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 160».
 20. Про надання згоди на передачу в суборенду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 21. Різне.

Про інформацію стосовно дотримання вимог Закону України  «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» щодо умов надання та порядку звітування про надану фінансову підтримку комунальним підприємствам за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

 

Голова постійної комісії                                   Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП