УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ ТА ДУХОВНОСТІ

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29                    

__________________№_________________

На № _______________________________

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від   30 травня 2018 року, 14.00

 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).
 2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885- VІ (зі змінами).
 4. Про надання попередньої згоди на прийняття цілісних майнових комплексів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб, із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 5. Про Перспективний план модернізації мережі закладів загальної середньої освіти Харківської області на 2018 рік та про хід реалізації освітньої реформи в області .
 6. Про клопотання Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрац щодо подовження  терміну дії контракту з директором Комунального закладу  „Люботинська спеціалізована школа-інтернат I – III  ступенів «Дивосвіт»” Харківської обласної ради  Волчковою Світланою Іванівною з 07 червня 2018 року до 06 червня 2019 року.
 7. Про клопотання Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрац щодо подовження  терміну дії контракту з директором Комунального закладу  «Харківська загальноосвітня школа-інтернат I – III  ступенів №9» Харківської обласної ради  Куліш Валентиною Іванівною з 17 серпня 2018 року до 16 серпня 2019 року.
 8. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Вишневої Ірини Миколаївни з посади завідувача комунальної установи «харківська обласна медико-педагогічна консультація» харківської обласної ради”.
 9. Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
 10. Про проект рішення обласної ради „Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.
 11. Про інформацію стосовно аналізу показників  фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області за результатами  наданої фінансової звітності  за 2017 рік.
 12. Про клопотання щодо нагороджень почесними відзнаками Харківської обласної ради.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП