УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

18 жовтня  2018 року об 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

 1. Про аналіз показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних закладів, установ, підприємств, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за результатами наданої фінансової звітності за 1 півріччя 2018 року (доповідна управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 21.09.2018 
  № 7539/01-37).
 2. Про зміни нормативу відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань (лист Харківської облдержадміністрації від 16.08.2018 вих. № 01-73/6960 та доповідна управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 27.09.2018 № 7678/01-44).

Доповідає (п.п. 1, 2): Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про звіти керівників КП ХОР «ОБЛЗЕМПРОЕКТ» та КП "ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» за результатами фінансово-господарської діяльності за 1 півріччя 2018 року.

Доповідають: Мірошников Володимир Олександрович– директор КП ХОР «ОБЛЗЕМПРОЕКТ»;

Кошарний Вячеслав Валентинович - директор КП "ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР».

Співдоповідає: Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про зміни до контракту з керівником КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 27.09.2018 № 30/05-23).
 2. Про зміни до контракту з керівником ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 08.10.2018 № 33/05-23).
 3. Про погодження кадрового резерву на посаду директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЗНАХІДКА» (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 17.10.2018 № 37/05-23).

Доповідає (п.п. 4 - 6): Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про розгляд питання закінчення договорів оренди, укладених з: ФО-П Черножуковим І.О. (балансоутримувач - КНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ»), ХОО ФЕДЕРАЦІЇ ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ УКРАЇНИ та ФО-П Ноздрачовим А.М. (балансоутримувач - КП «ОСК «МЕТАЛІСТ»,   термін дії яких спливає у 4 кварталі 2018 року (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 16.10.2018 № 36/05-23) та про лист керівника ХАРКІВСЬКОГО  ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ ФЕДЕРАЦІЇ ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ УКРАЇНИ  щодо сприяння у вирішенні питання подовження договірних відносин (вх. № 31/05-23 від 28.09.2018).

Інформує: Гасан Людмила Миколаївна – голова постійної комісії.

Доповідає: Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 16.10.2018 № 35/05-23).
 2. Про надання згоди на передачу в суборенду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 16.10.2018 № 34/05-23).

Доповідає(п.п. 8, 9)Потопальська Ірина Євгеніївна – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.                                                                                                        

 1. Різне. 

 

Голова постійної комісії                                   Л. Гасан

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП