УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА 

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ ТА ДУХОВНОСТІ

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29                    

 

__________________№_________________ 

На № _______________________________ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії 

від  22 травня   2020 року, 14.00

  1. Про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)”.
  2. Про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)”.
  1. Про хід виконання у 1 кварталі 2020 року обласної програми розвитку освіти „Новий освітній простір Харківщини”, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.12.2018 № 817-VII (зі змінами).
  1. Про лист Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій щодо надання пропозицій для нагородження Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів  претендента. 
  2. Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року №579-VІI (зі змінами).
  3. Про проєкт рішення обласної ради „Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. 
  4. Про інформацію, подану в аналітичній довідці щодо результатів фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області за 2019 рік.
  5. Про клопотання ректорату Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова щодо нагородження працівника зазначеного університету, декана факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, кандидата технічних наук, доцента, Заслуженого працівника освіти України Рищенко Тетяни Дмитрівни почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава». 
  6. Про клопотання ректору Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова щодо нагородження працівника зазначеного університету, завідувача кафедри нафтогазової інженерії і технологій, професора, доктора технічних наук, доцента, Заслуженого професора ХНАМГ Капцова Івана Івановича почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава». 
  7. Про клопотання ректору Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова щодо нагородження працівника зазначеного університету, директора музею історії університету, Єлвсеєвої Тетяни Павлівни почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава».
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП