У поточному році завдяки реалізації мініпроєкту «Крок за кроком до збереження здоров’я» в селищі Солоницівка зроблено капітальний ремонт центральних сходів комунального закладу охорони здоров’я Солоницівської поліклініки, а також встановлено пандус та металеві перила. З бюджету Харківської обласної ради на співфінансування даного мініпроєкту було виділено кошти в сумі 150 тис грн, з районного бюджету – 135 тис грн, кошти конкурсанта склали 15 тис грн.

Також, перший раз у конкурсі брав участь Солоницівський дитячій садок «Веселі чоловічки». Завдяки перемозі мініпроєкту «Казковий світ дитинства» у закладі проведено капітальний ремонт трьох павільйонів для дитячого відпочинку на території садочка. З бюджету Харківської обласної ради для впровадження мініпроєкту було виділено кошти в сумі 150 тис грн, з бюджету Солоницівської селищної ради – 135 тис грн, кошти конкурсанта склали 15 тис грн.

До того ж, успішно реалізований мініпроєкт «Бажання бачити більше» презентував Дергачівський районний Будинок культури. В рамкох його впровадження заклад придбав сучасний відео проектор для проведення урочистих заходів, конкурсів, концертів, що відбуваються у районі. На співфінансування мініпроєкту Харківською обласною радою було виділено кошти в сумі 150 тис грн., з бюджету Дергачівської районної ради надійшло 135 тис грн, кошти конкурсанту склали 15 тис грн.

DSC_0369
DSC_0398
DSC_0390
DSC_0396
DSC_0402
DSC_0409

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП