Шановні співробітники Харківського історичного музею!

Від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради й усіх мешканців Слобожанщини вітаю трудовий колектив Харківського історичного музею ім. М.Ф. Сумцова з віковим ювілеєм!

100-річчя Харківського історичного музею – знакова подія у науковому та культурному житті Слобожанщини. Заснований видатним ученим та громадським діячем Миколою Федоровичем Сумцовим, упродовж століття музей був важливим осередком історичної, археологічної та етнографічної справи.

Виняткові колекції та яскраві експозиції дозволяють закладу із гордістю посісти чинне місце з-поміж кращих музейних установ України. І це, насамперед, є заслугою високопрофесійного, відданого своїй справі колективу музею, який робить безцінний внесок у збереження, охорону та вивчення стародавніх пам’яток тисячолітнього минулого рідного краю.

У тісній співпраці з колективом музею Харківська обласна рада реалізує низку проєктів, що мають велике значення для розвитку та піднесення іміджу нашого регіону, в числі яких є Музей місцевого самоврядування та «Азимут культурного розвитку».

Тож, у цей віковий ювілей, бажаю творчого натхнення, завжди сміливо йти попереду, демонструючи унікальні колекції, поліпшуючи неповторні експозиції, зберігаючи культурну та мистецьку спадщину краю для нас – ваших вдячних відвідувачів – і наших нащадків.


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП