Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму» проводить моніторинг інформації до видання «Туристичні події Харківщини 2022». Про це повідомили у комунальному закладі.

В комунальному закладі зазначили, що за результатами моніторингу, онлайн-примірник збірки буде анонсовано на електронних ресурсах органів державної влади, Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації, на туристичному сайті Харківщини http://tourcenter.kh.ua.

Друковане видання протягом 2022 року буде розповсюджено на профільних туристичних виставках в Україні, під час проведення фестивалів на Харківщині та на базі Харківського обласного туристсько-інформаційного центру і мережі його пунктів.

Як організаторам заходів на Харківщині подати свої пропозиції:

  1. Звантажити єдину форму за посиланням:https://cutt.ly/YE1GDpg (її можна як звантажити, так і редагувати онлайн, попередньо створивши копію).
  2. Заповнити форму у текстовому форматі («microsoft word») та надіслати на пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  3. Відібрати цікаві фото, афіші, які відображають туристичний захід, і також надіслати їх в оригінальному форматі (без стискання) на пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  4. Надсилаючи матеріали, прохання зробити помітку «До видання про туристичні події». 

За посиланням https://cutt.ly/ZENYagb організатори заходів також можуть ознайомитись із додатковою інформацією щодо подання інформації до збірки.

Дедлайн: 28 жовтня 2021 р.

Якщо будуть питання чи уточнення, можна звернутись до координаторки видання: Ірини Кондакової, начальника відділу туристсько-інформаційної роботи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»,
 +380 (98) 882 55 92, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Довідково. Ініціатива щорічного створення видання «Туристичні події Харківщини» впроваджується ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації вже 6-й рік поспіль.

З попереднім виданням «Туристичні події Харківщини 2021» можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/wENYtwD .  


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП