Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-вересня 2021 року за результатами проведених 42 ревізій виявили фінансових порушень на загальну суму понад 836 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 381 млн гривень. Про  це повідомили у офісі Держаудитслужби.

Як зазначили аудитори, за підсумками проведених шести державних фінансових аудитів, об’єктами контролю враховано 48 рекомендацій, завдяки впровадженню 25 з них досягнуто економічного ефекту на 1,3 млрд  гривень.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 98 посадових осіб, дев’ять осіб притягнуто до дисциплінарної та три особи - до матеріальної відповідальності за поданням Офісу.

На розгляд правоохоронним органам передано 38 матеріалів заходів фінансового контролю, за результатами розгляду яких, розпочато п’ять досудових розслідування та 20 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

В офісі Держаудитслужби проінформували, що за результатами проведених досудових розслідувань, правоохоронними органами вручено дев’ять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 41 випадках застосовано фінансові санкції. Перед органами прокуратури та об'єктами контролю, Офісом, ініційовано подання п’яти позовів, з метою повного усунення встановлених ревізіями збитків.


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП