ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання розпорядження голови обласної ради від 24 жовтня 2016 року № 250 «Про визначення процедури та укладання договорів оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», обласна рада оголошує конкурси на право оренди комунального майна:

1. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: частина нежитлового приміщення, будівлі, літ. «Ж-5», розташованої за адресою: м. Харків, просп. Незалежності, 13 (у минулому – Правди, 13).

Балансоутримувач: КЗОЗ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ».

Коротка характеристика об’єкта оренди: частина нежитлового приміщення 1-го поверху загальною площею 16,4 м2, у тому числі місця спільного користування площею 1,4 м2, будівлі, літ. «Ж-5».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 8 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

2Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення приймально-адміністративного корпусу, літ. «О-2», розташованого за адресою: м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 160.

Балансоутримувач: КЗОЗ ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ.

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення загальною площею 16,8 м2, у тому числі місця спільного користування площею 4,0 м2, приймально-адміністративного корпусу, літ. «О-2».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 6 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення буфету, який не здійснює продажу товарів підакцизної групи.

  1. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення будівлі, літ. «М-5», розташованої за адресою: м. Харків,  вул. Лісопарківська, 4.

Балансоутримувач: КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР».

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення загальною площею 4,1 м2 (кімн. № 32) та місця спільного користування площею 2,5 м2 будівлі, літ. «М-5».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 6 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення буфету, який не здійснює  продажу товарів підакцизної групи.

4Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення будівлі, літ. «А-2», розташованої за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4.

Балансоутримувач: КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР».

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення загальною площею 30,2 м2 (кімн. № 12) та місця спільного користування площею 2,7 м2 будівлі, літ. «А-2».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 6 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення буфету, який не здійснює  продажу товарів підакцизної групи.

5Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: модульна котельня 
УКТМ-900, розташована за адресою: Харківська обл., м. Зміїв, Пролетарське шосе, 27.

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ.

Коротка характеристика об’єкта оренди: модульна котельня УКТМ-900 загальною площею 38,64 м2.

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 15 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для іншого використання нерухомого майна (для розміщення котельного обладнання з метою забезпечення гарячою водою та опалення пансіонату).

Додаткові умови конкурсу на право укладення договору оренди для об’єкта:

  1. Сплата орендної плати у вигляді завдатку в розмірі не менше, ніж орендна плата за три місяці (у разі порушення Орендарем зобов’язань зі сплати орендної плати, він має відшкодувати збитки в сумі, на яку вони перевищують розмір завдатку. Завдаток, перерахований несвоєчасно або не в повному обсязі, стягується на користь обласного бюджету та Балансоутримувача).
  2. Ефективність використання об’єкта оренди за призначенням, визначеним договором оренди та зазначення терміну дії договору оренди.
  3. Утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.
  4. Дотримання вимог експлуатації об’єкта оренди, в т.ч. екологічних, санітарно-епідеміологічних, протипожежних норм.
  5. Переможець конкурсу на право оренди комунального майна зобов’язаний укласти договір на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди з переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, визначеним Харківською обласною радою та сплатити витрати за надані послуги по її проведенню.

Для заявників на обʾєкт оренди, зазначений у п. 5 цього повідомлення, обовʾязковим є наявність видів статутної діяльності згідно з метою використання обʾєкта оренди. Разом з пакетом документів до обласної ради необхідно надати дозвільні документи на вказаний вид діяльності.

Учасникам конкурсу необхідно надати до канцелярії обласної ради такі документи:

  •  заяву на участь у конкурсі;
  •  конкурсні пропозиції, які включають: зобов’язання щодо виконання умов конкурсу (відображаються в проекті договору оренди), пропозиції до договору оренди (варіанти поліпшення орендованого майна); пропозиції щодо забезпечення зобов’язань зі сплати орендної плати (завдаток, відображається в проекті договору оренди). Конкурсні пропозиції надаються в окремому конверті з написом “На конкурс”, запечатаному печаткою учасника конкурсу.
  •  відомості про учасника конкурсу:

а) для учасників, які є юридичними особами:

-    документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

-    належним чином завірені копії установчих документів;

-    виписку чи витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

-    звіт про фінансові результати, з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей (платоспроможність);

-    довідку від учаснику конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство довільної форми;

б) для учасників, які є фізичними особами:

-    копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

-    виписку чи витяг з Єдиного державного реєстру фізичних осіб – підприємців – для фізичних осіб;

-    декларацію про доходи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку;

Кінцевий термін прийняття заяв про участь у конкурсі, підтверджуючих документів та конкурсних пропозицій – за пять календарних днів до початку проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться через 15 календарних днів після опублікування цієї інформації в газеті «Слобідський край».

Документи приймаються за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, контактний тел. (057) 700-07-44.

 

Начальник управління з питань

комунальної власності

виконавчого апарату обласної ради                                                                                                            М. П. Бур’янова

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП