ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання постійної комісії
 
22 жовтня   2013 року, 16.00
 
1. Про проект рішення обласної ради „Про запровадження іменних стипендій голови Харківської обласної державної адміністрації, затвердження Порядку про їх призначення та внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої  рішенням обласної ради  від 03  лютого  2009  року  № 1103-V  (із змінами)”.
 
2. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня    2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами)”.
 
3. Про інформацію щодо стану фінансування видатків на реалізацію заходів комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери за 9 місяців 2013 року.
 
4. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами)”.
 
5. Про підготовку обласної програми розвитку козацького руху на Харківщині.
 
6. Про проведення  перевірки дотримання  умов контракту Куценком Тарасом Віталійовичем, директором Харківського обласного комунального підприємства «Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський».
 
7. Про клопотання щодо присвоєння Харківській обласній бібліотеці для дітей імені Героя Радянського Союзу Сипала Івана Мироновича».
 
8. Про протокольне доручення голови Харківської обласної ради  щодо ходу виконання рішення обласної ради від 29 серпня 2013 року № 793-VI „Про припинення  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ХАРКІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ХАРКІВСЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ №1 та його перейменування”.
 
 
10. Про надання погодженняна подовження терміну дії контракту з Масловською Юлією Сергіївною, директором комунального закладу „Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7” Харківської обласної ради терміном на 3 роки.
 
11-17. Питання щодо спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.
 
18. Про проект рішення обласної ради, що надійшов від депутата обласної ради Карасюка Миколи Петровича „Про відзначення 360-річчя Переяславської Ради”.
 
19. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про Грамоту Харківської обласної ради та Подяку голови Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 30 жовтня 2007 року № 457-V (зі змінами)”.
 
20. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Харківської області», затвердженого рішенням обласної ради від 26 жовтня 2006 року № 71-V (із змінами)”.
 
21-25. Про питання щодо нагородження почесними відзнаками Верховної Ради України та Харківської обласної ради та.
 
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП