УКРАЇНА

 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З питань бюджету

 

61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02

 

_______________№_______________

На № __________________________

 

Засідання постійної комісії

 

22 жовтня 2013 року

 

П о р я д о к     д е н н и й :

 

1.   Про перелік змін до обласного бюджету на 2013 рік.                                                              

 

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

 

2.   Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26 квітня 2012 року № 395-VІ (із змінами)".

 

Доповідає: Галацан Олександр Вікторович директор Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

 

3.   Про проект рішення обласної ради "Про затвердження регіональної цільової Програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах Харківської області на 2014-2016 роки".

 

Доповідає: Фадєєв Володимир Ілліч – директор Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації.

 

4.   Про проект рішення обласної ради "Про затвердження регіональної програми "Облаштування та реконструкція українсько-російської ділянки державного кордону в межах Харківської області" на період до 2015 року".

 

Доповідає: Шевцов Анатолій Леонідович – начальник Управління  з питань взаємодії з митними органами, прикордонною службою, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської обласної державної адміністрації.

 

 

5.   Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 78-VI (зі змінами)".

 

Доповідає: Захуцька Олена Володимирівна директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

 

6.   Про проект рішення обласної ради "Про хід виконання за 9 місяців 2013 року Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Харківської області на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 01 грудня 2010 року № 7-VІ (із змінами)".

 

Доповідає: Грива Роман Сергійович директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.

 

7.   Про проект рішення обласної ради "Про запровадження іменних стипендій голови Харківської обласної державної адміністрації, затвердження Порядку про їх призначення  та внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої  рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами)".

 

Доповідає: Олешко Олена Петрівна перший заступник голови обласної ради, керівник фракції Партії регіонів у Харківській обласній раді.

 

8.   Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами)".

 

Доповідає: Дригайло Світлана Олександрівна – заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

 

 

9.   Про проект рішення обласної ради "Про погодження Лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2013 рік".                                                                                 

 

Доповідає: Мусієнко Сергій Іванович начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

10.   Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених рішенням обласної ради від 17 червня 2010 року № 1744-V".               

 

Доповідає: Молодькова Оксана Іванівна  директор КП "Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі".

 

11.   Про хід виконання у 2013 році обласної програми "Власний дім".                

 

Доповідає: Молодькова Оксана Іванівна  директор КП "Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі".

 

12.   Про проект рішення обласної ради "Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".              

 

Доповідає: Поливаний Анатолій Петровичначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

13.   Про проект рішення обласної ради "Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".                                                       

 

Доповідає: Поливаний Анатолій Петровичначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

14.   Про інформацію про нарахування і перерахування орендної плати за вересень 2013 року.

 

Доповідає: Поливаний Анатолій Петровичначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

15.     Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня 2013 року № 644-VI (зі змінами).

 

Доповідає: Авершин Сергій Володимировичдиректор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації.

 

16.     Про внесення змін до рішення  обласної ради від 25 листопада 2010 року № 4-VІ "Про визначення умов оплати праці голови обласної ради,  першого  заступника та заступника голови обласної ради" (із змінами).

 

Доповідає: Немикіна Людмила Петрівнаголова постійної комісії.

 

17.   Про інформацію про виконання обласного бюджету за січень-вересень 2013 року.

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

 

18.        Різне.

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП