ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання  постійної комісії

11 грудня 2013 року, 15.00

1. Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії.
2. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність.
3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня 2013 року № 644-VІ (зі змінами).
4. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).
5. Про затвердження  обласної Програми забезпечення молоді житлом в Харківській області на 2014-2017 роки.
6. Про хід виконання у 2012-2013 роках обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 листопада 2012 року № 546-VІ (зі змінами).
7. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження обласної Програми розвитку освіти ”Новий освітній простір Харківщини” на 2014-2018 роки”.
8. Про надання погодження  щодо подовження терміну дії контракту з Пенкіною Неллею Іванівною, директором комунального закладу „Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів)” Харківської обласної ради терміном на 5 років.
9. Про надання погодження щодо подовження терміну дії контракту з Гогою Василем Миколайовичем, директором комунального закладу „Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – школа-інтернат  I-II ступенів)” Харківської обласної ради терміном на 3 роки.
10. Про надання погодження щодо подовження терміну дії контракту з Михайленко Галиною Володимирівною, директором комунального закладу „Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13” Харківської обласної ради  терміном на 3 роки.
11. Про надання погодження  щодо подовження терміну дії контракту з Сивицькою Вірою Михайлівною, директором комунального закладу „Люботинський  спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – школа-інтернат  I-III ступенів)” Харківської обласної ради терміном на 3 роки.
12. Про надання погодження  щодо подовження терміну дії контракту з Вишневою Іриною Миколаївною, завідувачем комунальної установи „Харківська обласна психолого-медико-педагогічна консультація” Харківської обласної ради терміном на 3 роки.
13. Про внесення змін до Концепції розвитку туризму в Харківській області до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня  2013 року № 648-VI.
14. Про результати проведення перевірки дотримання умов контракту Куценком Тарасом Віталійовичем, директором Харківського обласного комунального підприємства «Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський».
15. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств ”.
16. Про хід виконання  протокольного доручення голови Харківської обласної ради  щодо ходу виконання рішення обласної ради від 29 серпня 2013 року № 793-VI „Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ХАРКІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ХАРКІВСЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ № 1 та його перейменування”.
17. Про хід виконання рішення обласної ради від 29 серпня 2013 року         829-VI „Про припинення ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 31597350), розташованого за адресою: Харківська обл., м. Харків, вул. Сумська, 77/79, – шляхом ліквідації».
18. Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ „ЕСХАРІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ „КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ”” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.
19. Про проект рішення обласної ради „Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів”.
20. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
21. Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
22. Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до  рішення обласної ради від 03 квітня    2007 року № 219-V (зі змінами).
23. Про стан майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 9 місяців 2013 року.
24. Про затвердження в новій редакції Статуту ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКЕ УЧИЛИЩЕ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ».
25. Про внесення змін до розпорядження голови обласної ради від 29 жовтня 2013 року № 202 та додатку до нього.
26. Про передачу групи інвентарних об’єктів з балансу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЗНАХІДКА» на баланс ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ХАРКІВСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ.
27. Про передачу автомобілю з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  «ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ»  ХАРКІВСЬКО ОБЛАСНОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
28. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст  Харківської області та внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 15 листопада  2012 № 549-VІ.
29. Про проект рішення обласної ради „Про звіти постійних комісій обласної ради про роботу за період з листопада 2012 року по листопад 2013 року”.
30. Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями.
31. Про затвердження плану роботи обласної ради на 2014 рік.
32. Про клопотання щодо відзначення.
33. Про клопотання, щодо нагородження.
34. Про затвердження плану роботи постійної комісії на 2014 рік.
 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП