УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АТО

61200, м. Харків, МСП, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-33 

_________________№_____________

На № ___________________________                                                      

ПРОЕКТ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 41

засідання постійної комісії 

15 травня 2019 року об 11-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19 

 1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VIІ (зі змінами).

ДоповідаєКолос Андрій Леонідович  директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами).

ДоповідаєШпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

 1. Щодо пожиттєвого забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання.

ДоповідаєГречаніна Олена Яківна – депутат обласної ради, генеральний директор КНП ХОР «Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр-центр рідкісних (орфанних) захворювань»

 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848-VII «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про повторне оголошення конкурсів на посади керівників комунальних некомерційних підприємств та закладу галузі охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 2. Про подовження трудових відносин із Шевченко Ларисою Іванівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ».
 3. Про подовження трудових відносин із Нартовим Павлом Вікторовичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ».
 4. Про призначення Яроша Володимира Анатолійовича на посаду генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».
 5. Про звільнення Кучеренка Віктора Петровича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІЗЮМСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ.
 6. Про призначення Кучеренка Віктора Петровича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІЗЮМСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ.
 7. Про призначення Кирилка Сергія Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР № 4».
 8. Про призначення Влащенка Василя Васильовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ».
 9. Про розгляд заяви Піонтковської Оксани Володимирівни щодо подовження трудових відносини на посаді генерального директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 1.
 10. Про розгляд заяви Волосова Євгена Віталійовича щодо подовження трудових відносини на посаді директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА».
 11. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 12. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку 1 до рішення обласної ради від 24 квітня 2014 року № 966-VI (зі змінами).
 13. Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 14. Про передачу майна спільної власності. (розпорядження)
 15. Про лист КНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» щодо надання згоди на придбання медичного обладнання.
 16. Про надання кандидатури для внесення змін до персонального складу конкурсної комісії з обрання керівника КНП ХОР «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ».
 17. Про результати комплексної перевірки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №3».
 18. Про результати перевірки стану та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що відображаються на балансі КНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».

ДоповідаєБур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про результати комплексної перевірки КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ».

ДоповідаєДорожкін Денис Валерійович – заступник голови постійної комісії

 1. Про розгляд клопотання щодо нагородження відзнаками Харківської обласної ради.

ІнформуєСвяташ Володимир Миколайович – голова постійної комісії 

 1. Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП