УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002 МСП м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________
На № ___________________________

ПРОЕКТ

П о р я д о к д е н н и й
засідання постійної комісії

17 травня 2019 року об 11-00
м. Харків, вул. Сумська, 64, 
каб. 26
1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VIІ».

2. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848 - VII «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього».

3. Про проект рішення обласної ради «Про добровільне використання системи електронних закупівель при здійсненні допорогових закупівель у Харківській області».

4. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області об’єкта «Пам’ятникоохоронні роботи по будівлі-пам’ятці архітектури по вул. Римарська, 21 у м. Харкові (КП «Харківська обласна філармонія») (реконструкція) (коригування у зв’язку з виділенням пускових комплексів) (ІІ пусковий комплекс)».

5. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Яроша Володимира Анатолійовича на посаду генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»».

6. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Нартовим Павлом Вікторовичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ»».

7. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Шевченко Ларисою Іванівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ»».

8. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Кучеренка Віктора Петровича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІЗЮМСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ». 

9. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Кучеренка Віктора Петровича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІЗЮМСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ».

10. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Кирилка Сергія Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР № 4»».

11. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Влащенка Василя Васильовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»».

12. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Піонтковською Оксаною Володимирівною, генеральним директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1».

13. Про проект рішення обласної ради «Про надання згоди на реконструкцію об’єкта «Реконструкція приміщень головного корпусу Обласної дитячої клінічної лікарні № 1 під відділення алергології та офтальмології (третій поверх) та сенсорної кімнати (другий поверх) за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 337 А»».

14. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Волосовим Євгеном Віталійовичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА».

15. Про проект рішення обласної ради «Про надання згоди на реконструкцію об’єкта «Реконструкція господарського корпусу Літ. Б-1 Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласний госпіталь ветеранів війни» з виділенням приміщень під реабілітаційний центр по вул. Врубеля, 42-А в м. Харкові».

16. Про результати комплексної перевірки КНП ХОР «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №3» (доповідна управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 10.04.2019 вх. № 3152/01-44).

17. Про результати комплексної перевірки КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» (подання депутата обласної ради Д. ДОРОЖКІНА від 14.05.2019 вх. № 4161/01-44).

18. Про результати перевірки стану та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що обліковується на балансі КНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» від 16.04.2019 (доповідна управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 07.05.2019 вх. № 3917/01-44) та про пояснення КНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» на виконання рішення постійної комісії від 09.04.2019. 

19. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Ільченком Володимиром Васильовичем, директором Богодухівської районної друкарні».

20. Про проект рішення обласної ради «Про перейменування Богодухівської районної друкарні».

21. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Ревою Богданом Костянтиновичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛОЗІВСЬКА ДРУКАРНЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

22. Про проект рішення обласної ради «Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «БЕЗПЕКА».

23. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Бакшеєвим Олександром Володимировичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ»» та про розгляд звернення гр. О.КУЛИКА стосовно надання інформації про діяльність зазначеного підприємства (лист від 07.05.2019 вх. № 16/02-23).

24. Про проект рішення обласної ради «Про припинення комунальних закладів освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, шляхом реорганізації (перетворення)».

25. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення Морозко Любові Георгіївни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ»".

26. Про проект рішення обласної ради «Про призначення Морозко Любові Георгіївни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ»".

27. Про проект рішення обласної ради «Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".

28. Про проект рішення обласної ради «Про повторне оголошення конкурсів на посади керівників комунальних некомерційних підприємств та закладу галузі охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".

29. Про проект рішення обласної ради «Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області» та про розгляд листа Харківської обласної державної адміністрації від 15.05.2019 вх. № 4250/01-37 стосовно передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області медичного обладнання.

30. Про проект рішення обласної ради «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку 1 до рішення обласної ради від 24 квітня 2014 року № 966-VI (зі змінами)».

31. Про проект рішення обласної ради «Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».

32. Про проект рішення обласної ради «Про упорядкування питань списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».

33. Про проект рішення обласної ради «Про визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність».

34. Про проект рішення обласної ради «Про списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди комунального майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та обліковується на балансі ОК ВЕП «ДЕРЖПРОМ». 

35. Про проекти розпоряджень голови обласної ради щодо списання майна за результатами розгляду комісією з розгляду питань стосовно списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 16.04.2019.

36. Про лист КЗ «ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ» щодо надання згоди на придбання автотранспорту (лист від 08.04.2019 вх. № 3037/01-37).

37. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого ТОВ «АПТЕКА №28» майна: «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень об’єктів цілісного майнового комплексу (об’єкт 1), які розташовані за адресою: об’єкт 1 - м. Харків, вул. Челюскінців, 3; об’єкт 2- м. Харків, вул. Тюринська, 111 А». (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 16.05.2019 № 19/02-23).

38. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 15.05.2019 № 18/02-23). 

39. Про розгляд питання подальшого перебування в оренді суб’єктів за договорами оренди комунального майна, термін дії яких спливає в ІII кварталі 2019 року (інформація управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 14.05.2019 № 17/02-23).

40. Про інформацію щодо можливості забезпечення оприлюднення на офіційному сайті обласної ради інформації про діяльність комунальних підприємств, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області ((інформація управління з фінансово-економічних питань виконавчого апарату обласної ради від 16.04.2019 № 3323/01-44).)

41. Різне.
Про надання кандидатури представника постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області для внесення змін до складу фінансової комісії, створеної розпорядженням голови обласної ради № 125 від 10.08.2017 (зі змінами) в зв’язку зі зверненням депутата обласної ради Л. ЗАЯРНОГО (лист від 10.05.2019 вх. № 4033/01-29).


Голова постійної комісії           Л. ГАСАН

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП