УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

24 червня 2020 року об 12-00

вул. Сумська, 64

каб. 26

  1. Про інформації Харківської обласної державної адміністрації (вх. № 25/02-37 від 17.06.2020) та управління з питань комунальної власності стосовно вжитих заходів по виконанню рішень обласної ради, якими надано попередню згоду на прийняття із державної у спільну власність територіальнихгромад сіл, селищ, міст області цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

ДоповідаєЛариса КАРПОВА - заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про внесення змін до контракту, укладеного з керівником КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2» (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.06.2020 № 28/02-23).
  2. Про проєкти розпоряджень голови обласної ради щодо списання майна за результатами розгляду комісією з розгляду питань стосовно списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 22.06.2020 ((подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.06.2020 № 27/02-23).
  3. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та перебуває в оренді (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 17.06.2020 № 22/02-23).
  4. Про аналіз показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних закладів, установ, підприємств, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за результатами наданої фінансової звітності за 1 квартал 2020 року (доповідна управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 06.03.2020 вх.  № 4400/01-44).

Доповідає (2-5): Марина БУР’ЯНОВА - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про результати розгляду фінансовою комісією обласної ради від 18.06.2020 звіту про результати господарської діяльності КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» у 2019 році та 1 кварталі 2020 року та про лист (вх № 4715/01-37 від 15.06.2020) Феоклістової О.В. щодо звільнення з посади директора підприємства.

Доповідає: Олександр КОТУКОВ – голова фінансової комісії обласної ради.

Співдоповідає: Марина БУР’ЯНОВА - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про розгляд питання щодо надання згоди Господарському суду Харківської області  на здійснення невід’ємних поліпшень та ТОВ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР НЕФРОЛОГІЇ» на розробку проєктно-кошторисної документації об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: Марина БУР’ЯНОВА - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Різне.

 

Голова постійної комісії                                   Людмила ГАСАН

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП