Головна

Сьогодні у Києві представники національних асоціацій органів місцевого самоврядування обговорювали перспективи змін до Конституції України та напрацьовували спільну позицію для усіх рівнів самоврядування. Українську асоціацію районних та обласних рад представляв президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні відвідав Обласну інфекційну лікарню – базовий медичний заклад Харківщини по допомозі хворим на коронавірус.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач вручив призи переможцям дитячого конкурсу, приуроченого до Дня захисту дітей, який організовувався у співпраці з громадською організацією «Асоціація багатодітних сімей «АММА».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 5 червня 25 964 випадки COVID-19, з них 11 372 одужали, 762 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 553 випадки.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова зі Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші привітання.
Напередодні професійного свята журналістів, яке відзначається в Україні 6 червня, у Харківському прес-центрі відбувся урочистий прийом голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, на якому відзнаки вручені кращим представникам професії та переможцям обласного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад».
В Україні стартувала реєстрація на глобальну інноваційну програму для молоді UPSHIFT Online. Мета програми - надати підліткам і молоді можливість розвивати професійні навички та заснувати власне соціальне підприємництво. Участь в програмі безкоштовна.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я