Головна

Про це повідомив президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час засідання правління Асоціації.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про результати ознайомчого візиту до Італійської Республіки у складі української делегації.
Під час Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області учасники зібрання підтримали звернення до обласної ради та облдержадміністрації щодо необхідності створення в області робочої групи, яка підготує проект змін адміністративно-територіального устрою Харківщини. У такому випадку це буде пілотний в Україні проект змін.
Під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області координатор Центру розвитку громад Наталія Бібік презентувала учасникам проект «Ефективна первинна медицина в громаді», що є одним із переможців програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».
Про можливості співпраці з Фондом Східна Європа та сучасні інноваційні інструменти соціально-економічного зростання, Програму місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» дізналися учасники загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що сьогодні проходить у Пісочині.
У селищі Пісочин Харківського району під головуванням президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова проходять загальні збори членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Зокрема, йдеться про нову модель адміністративно-територіального устрою регіону.
Про деякі питання реалізації медичної реформи у регіоні, зокрема, практику організації медичної допомоги у сільській місцевості поінформував учасників загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області начальник Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Богдан Федак.
Про практику роботи селищної ради Пісочинської об’єднаної територіальної громади розповів Пісочинський селищний голова Олег Чернобай у ході загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходять сьогодні у Пісочині.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП