Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів зустріч з консультантом з економічних реформ Німецької консультативної групи в Україні паном Девідом Шаха. Сторони обговорили питання з реалізації спільних домовленостей щодо розвитку співробітництва Харківщини з Німеччиною, зокрема в аграрній сфері.
Про це йшлося сьогодні під час зустрічі у Будинку рад голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та консультанта з економічних реформ Німецької консультативної групи в Україні Девіда Шаха.
У селі Іванівка Чугуївського району пройшли урочисті заходи, присвячені завершенню реалізації міні-проекту «Добробут ветеранів – пріоритет для громади села», ініційованого Асоціацією власників житлових будинків «Іванівський комунальник». Результатом реалізації міні-проекту є капітальний ремонт покрівлі житлового будинку.
В ході навчального семінару-практикуму для керівників місцевих рад Харківської області та Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини виступив В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Який у своїй промові проаналізував ефективність фінансової децентралізації та рівень написання громадами інфраструктурних проектів.
У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, розпочато навчальний семінар-практикум для керівників місцевих рад Харківської області та Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини. Під час заходу було підписано Угоду між Асоціацією та Харківським університетським консорціумом.
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко вручив світличанам Сертифікати про завершення трьох проектів у рамках конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші вітання.
Фракція «Відродження» в Харківській обласній раді глибоко занепокоєна ситуацією навколо низки отруєнь контрафактним алкоголем в населених пунктах регіону
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів