Головна

Харківська обласна громадська організація «Вірменська міська громада» провела урочисті заходи, присвячені Дню незалежності Вірменії у Харківському національному театрі опери та балету ім. Лисенка. В урочистостях взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем машинобудівника.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав 15 великий Слобожанський ярмарок, що проходить у Харковіі
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найтепліші слова і привітання.
В рамках IX Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з польською делегацією на чолі із головою Сеймику Великопольського воєводства Зофією Шальчик.
Таку думку висловив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час панельної дискусії «Драйвери розвитку: Децентралізація та ефективне врядування в громадах. Міжнародна проектна підтримка» відбулася в рамках IX Міжнародного економічного форуму в Харкові
Панельна дискусія «Драйвери розвитку: Децентралізація та ефективне врядування в громадах. Міжнародна проектна підтримка» відбулася в рамках IX Міжнародного економічного «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»
"Проведення щорічного Форуму підтверджує наше усвідомлення, що тільки концептуальний і прагматичний підхід до створення сприятливого інвестиційного клімату, впровадження новітніх технологій та інноваційних підходів можуть забезпечити подальший розвиток нашої держави, забезпечити її безпеку та покращити рівень життя наших громадян, - зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи гостей та учасників Форуму з його відкриттям. - Наша мета сьогодні полягає у консолідації потенціалу та можливостей влади, бізнесу та суспільства".
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів