Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

З метою ознайомлення з жнивами Чугуївського району, який наразі є лідером у показниках врожайності зернових та зернобобових культур в області, був проведений прес-тур для журналістів Харківщини. Представники засобів масової інформації також отримали змогу побувати на токовому господарстві одного з сільськогосподарських підприємств Чугуївщини.
Продовжується співпраця Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області з Всеукраїнською Асоціацією сільських та селищних рад.
20-23 жовтня у Міжнародному аеропорту «Харків» відбудеться IV Міжнародний форум AGROPORT 2016. Традиційно форум є візитною карткою Міжнародного року зернобобових, оголошеного в усьому світі Всесвітньої продовольчої організацією (FAO).
Чисельність наявного населення в Харківській області, за оцінкою, на 1 червня 2016 року становила 2 млн. 711тис. 475 осіб. Упродовж січня–травня поточного року чисельність населення зменшилася на 7141 особу. Такі дані щодо демографічної ситуації на Харківщині у своєму звіті оприлюднило Головне управління статистики у Харківській області.
Харківська обласна рада та її очільник Сергій Чернов вітає хліборобів Барвінківщини та Балаклійщини з важливою для всього регіону подією.
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяв участь в урочистостях з нагоди вручення державних нагород.
Станом на 27 липня 2016 року в Харківській області зібрано 56% зернових та зернобобових культур, намолочено 1 млн 454 тис тонн при врожайності 38,8 ц/га.
Обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області сформували єдину позицію щодо можливості утворення фракції у складі одного депутата місцевої ради та щодо кількісного складу депутатських фракцій місцевих рад, яку запропонували деякі народні депутати.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів