Головна

Під час всеукраїнського круглого столу, присвяченого обговоренню другого етапу реформування адміністративно-територіального устрою в країні, участь у якому взяв президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, детально розглядались критерії поділу територій на райони для того, аби вони у майбутньому були спроможними.
Про це зазначив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході круглого столу, присвяченого створенню в Україні спроможного районного рівня, що проходить сьогодні у Києві.
Впровадження другого етапу реформи місцевого самоврядування обговорили сьогодні у Києві під час круглого столу. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.
Сьогодні у Держпромі за ініціативи президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови обласної ради Сергія Чернова відбувся семінар-практикум для депутатів, керівників та працівників місцевих рад області.
Сьогодні у Києві за участю президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбудеться круглий стіл, присвячений створенню в державі спроможного районного рівня. Урядовці, парламентарі, міжнародні партнери та експерти говоритимуть про набутий досвід та перспективи другого етапу децентралізації і, відповідно, першочергові завдання.
Сьогодні за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відкрито навчально-наукову лабораторію «Paint. Varnish. Coating-Laboratory», аналогів якої немає у жодному закладі вищої освіти та промисловому підприємстві України. Це стало можливим завдяки співпраці університету із компанією «Трест Житлобуд-1».
Сьогодні заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач завітав до Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру та привітав генерального директора, депутата обласної ради Олену Гречаніну із отриманям ордену княгині Ольги ІІ ступеня.
Про це стало відомо у ході засідання колегії облдержадміністрації, у якому взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, депутати облради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я