Головна

Сьогодні ще чотири комунальні підприємства обласної ради подали на розгляд фінансової комісії до Будинку рад проекти своїх фінпланів на 2018 рік.
Відбулося засідання постійної комісії облради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови облради Віктор Коваленко. Як поінформував депутатів керуючий справами виконавчого апарату облради Сергій Клименко, з метою виконання норм Закону України «Про запобігання корупції» на розгляд облради вноситься проект рішення «Про розроблення Антикорупційної програми Харківської обласної ради на 2017-2020 роки».
Про можливості вирішення проблем розвитку територій громад Печеніжчини шляхом укладення угод про співробітництво територіальних громад йшлося сьогодні в Печенізькій районній раді. В обговоренні взяли участь Лариса Ярова, голова райради, Олена Кулик, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради, Олена Мороз, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту облради, Олександр Чумак, Артемівський сільський голова, Ігнат Нечипорук, Мартівський сільський голова.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів зустріч з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.
На своє Звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності законодавчого врегулювання питання пожиттєвого забезпечення лікування пацієнтів із рідкісними (орфанними) захворюваннями, обласна рада отримала відповідь від Міністерства охорони здоров’я України.
За участі керівників обласної ради відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку. До обговоренн я питань порядку денного долучилися голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся з головою Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Міністром екології Держави Ізраїль, Міністром у справах Єрусалиму паном Зеєвом Елькіним.
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури та духовності. У його роботі взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів