Головна

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань науки, освіта та духовності депутати обговорили питання надання попередньої згоди на прийняття цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області. У засіданні взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Під час урочистого засідання вченої ради Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав зібрання з Всесвітнім днем науки.
За інформацією прес-служби Північно-східного офісу Держаудитслужби фахівці служби під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №3» Харківської обласної ради за період з 01.04.2011 по 01.08.2017 виявили фінансові порушення в загальній сумі 157,9 тис. грн, з яких збитки становлять 102,8 тис. гривень.
На засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради депутати підтримали Програму інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018 - 2020 роки. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Харківської облради Віктор Коваленко та заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна взяла участь у заключній оглядовій зустрічі спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що відбулася у Києві. Підбивалися підсумки реалізації в Україні ІІІ фази цього проекту.
21 листопада 2017 року в Великобурлуцькому районі відбулися урочистості з нагоди презентації трьох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку на якій депутати обговорювали питання створення цільового дорожнього фонду Харківської області. Участь у засіданні взяв перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». Члени комісії обговорили та погодили результати Конкурсу, визначили переможців та лауреатів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП