Головна

На гостей заходу чекає незвичний мікс і інструментів, і композиторів. У програмі класичні струнні та духові ансамблі; твори Й.С. Баха, В. А. Моцарта, А. П’яцоли та О.Кабаченка.
Керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та депутатів обласної ради привітав працівників сільського господарства області із професійним святом.
Хід виконання за три квартали 2019 року Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки розглянули депутати Харківської обласної ради під час засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Первинна медицина на території Нововодолазької ОТГ стає ще доступнішою і більш якісною, особливо до мешканців віддалених від центру громади сільських територій. Це стало можливим в тому числі завдяки грантовим коштам проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Про це під час моніторингу реалізації міні-грантів повідомила директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз.
Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня Гідності та Свободи.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради. Участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Очільник обласної ради Сергій Чернов привітав із ювілеєм Гаррія Абаджяна – першого проректора ХНУМ ім. І. П. Котляревського, заслуженого діяча мистецтв України, Народного артиста України, професора, завідувача кафедри оркестрових духових та ударних інструментів, художнього керівника Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяли участь у засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я