Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов став гостем програми «Децентралізація. Влада громади» на телеканалі «Рада». Провідними темами для обговорення в рамках ефіру стало об’єднання громад. Йшлося про реформування місцевого самоврядування та зарубіжний досвід, який міг би бути корисним Україні.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні взяв участь в засіданні вченої ради Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь в роботі пленарного засідання VII сесії Золочівської районної ради. Під час якої депутатами були прийняті, зокрема, зміни до районного бюджету. На заході були присутні депутати обласної ради.
В рамках робочого візиту на Золочівщину Віктор Коваленко, перший заступник голови обласної ради, провів особистий прийом громадян. Сьогодні з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування до нього звернулись жителі міста та району.
Вітання депутатського корпусу обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найтепліші слова і привітання з Ювілеєм.
Під час сьогоднішнього пленарного засідання V сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили Звернення до Кабміну та ВРУ щодо законодавчого врегулювання статусу полезахисних лісових смуг. За якнайшвидшу необхідність унормування цього питання висловився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
У цьому депутатів та присутніх на пленарному засіданні запевнив директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Олександр Галацан під час розгляду проекту рішення про приєднання КЗОЗ «Харківський медичний коледж №1» до КЗОЗ «Харківський медичний коледж №2».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів