Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

20-23 жовтня у Міжнародному аеропорту «Харків» відбудеться IV Міжнародний форум AGROPORT 2016. Традиційно форум є візитною карткою Міжнародного року зернобобових, оголошеного в усьому світі Всесвітньої продовольчої організацією (FAO).
Чисельність наявного населення в Харківській області, за оцінкою, на 1 червня 2016 року становила 2 млн. 711тис. 475 осіб. Упродовж січня–травня поточного року чисельність населення зменшилася на 7141 особу. Такі дані щодо демографічної ситуації на Харківщині у своєму звіті оприлюднило Головне управління статистики у Харківській області.
Харківська обласна рада та її очільник Сергій Чернов вітає хліборобів Барвінківщини та Балаклійщини з важливою для всього регіону подією.
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяв участь в урочистостях з нагоди вручення державних нагород.
Станом на 27 липня 2016 року в Харківській області зібрано 56% зернових та зернобобових культур, намолочено 1 млн 454 тис тонн при врожайності 38,8 ц/га.
Обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області сформували єдину позицію щодо можливості утворення фракції у складі одного депутата місцевої ради та щодо кількісного складу депутатських фракцій місцевих рад, яку запропонували деякі народні депутати.
У Будинку рад відбулася зустріч із учасниками антитерористичної операції. Від імені депутатського корпусу вищого представницького органу Харківщини участь в заході взяв Віктор Коваленко, перший заступник голови обласної ради.
Станом на 25 липня до Мінрегіону надійшло вже 885 проектних заявок від 149 об’єднаних територіальних громад на інфраструктурні проекти, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції. Загальна сума реалізації поданих проектів становить близько 792 млн грн (~79 % розміру субвенції).На цей час комісією при Мінрегіоні вже погоджено 772 проектних заявки більш ніж на 677 млн грн (~63 %).
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів