Головна

Нараду з питань фінансування у 2018 році робіт щодо відновлення палацово-паркового комплексу «Садиба» у смт Шарівка Богодухівського району провів сьогодні у Будинку рад Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради. Участь в обговоренні переліку першочергових дій взяли голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області Раїса Єремейчук, директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович, директор КП «Знахідка» Валерія Попова, голова Шарівської селищної ради Анатолій Бабак, фахівці обласної ради.
У Будинку рад за участі голови обласної ради Сергія Чернова та першого заступника голови облради Віктора Коваленко відбулось засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. Серед інших, члени комісії розглянули питання щодо стану правопорядку в області, діяльності підрозділів поліції та регіональної прокуратури у 2017 році.
Громаду Золочівщини привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Цю проблему обговорили керівники місцевих рад на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини, яке провів президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Свої пропозиції представники самоврядних органів сформулювали та затвердили у Зверненні до Кабміну щодо компенсації місцевим радам втрат, пов’язаних із наданням пільг підприємствам залізничного транспорту.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував у трьох селах Красноградського району: Миколо-Комишуватій, Зоряному та Покровському, де долучився до святкування Масляної. Участь у заходах також взяли депутат обласної ради Максим Колінько, голова районної ради Володимир Птишник та Красноградський міський голова Володимир Максим.
За підтримки заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача організовано святкування Масляної для мешканців Київського району Харкова.
Під час сьогоднішнього засідання президії Української асоціації районних та обласних рад, віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко подякував особисто очільнику Асоціації Сергію Чернову та представникам УАРОР за співпрацю й активну діяльність, спрямовану на подальшу децентралізацію.
Керівники обласних рад Сергій Чернов та Михайло Загородний сьогодні у Києві під час розширеного засідання Президії Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» підписали Угоду про співпрацю.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП