Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у режимі онлайн провів засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Активна громада Балаклійщини презентувала три мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», а також представила успішно реалізований мінігрант у рамках виконання проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 29 жовтня (станом на 9:00) в Україні 370 417 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 6 868 летальних, 151 632 пацієнти одужали.
Привітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Сьогодні, перебуваючи у Лозівській громаді, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив сертифікати обласної ради, що засвідчують успішне впровадження мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє», розповів про перспективи участі у нових проєктах, спрямованих на покращення надання послуг, зокрема, у сфері медицини.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов висловлює співчуття рідним загиблих внаслідок вибуху, який стався на газорозподільній станції у селищі Березівське, що на Дергачівщині. За оперативними даними двоє людей загинули, дев’ятеро отримали поранення.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні працює у Лозовій – у планах огляд мініпроєктів обласного конкурсу «Разом у майбутнє», які підготовлені до відкриття. Сьогодні презентують чотири проєкти, завдяки яким впроваджені ініціативи громади щодо покращення надання освітніх послуг у навчальних закладах Лозіщини.
У день 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників до Меморіалу слави в Лісопарку квіти поклали перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, ветерани, депутати обласної ради, представники міськвиконкому, керівники установ і організацій регіону, представники громадських об’єднань, харків’яни.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я