Головна

На базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулось відкриття Українсько-польського аграрно-технічного центру
Сьогодні, 24 травня, на Харківщині перебуває голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков. У рамках візиту він зустрівся з першим заступником голови Харківської обласної ради Віктором Коваленко, а також взяв участь у церемонії відкриття Вступного курсу НАТО на базі Національної академії Національної гвардії України.
У Будинку рад відбулися урочистості, присвячені Дню банківських працівників, в яких взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, депутати обласної ради
Метою першого з моменту призначення на посаду візиту Посла до Харківської області стало обговорення суспільно-політичної ситуації в регіоні та визначення перспективних напрямів співпраці Харківської області з Грецією.
23 травня за ініціативою Харківської обласної ради для в.о. старост Чкалівської об’єднаної територіальної громади, а також членів виконкому та місцевих депутатів було проведено семінар «Статус старости та його повноваження».
Своїми підписами Угоду скріпили голова ради «Асоціації платників податків України» в Харківській області Марія Вишневська та голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна.
Про це сьогодні стало відомо під час засідання постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, що відбулась підголовуванням Людмили Немикіної та за участі першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленко.
Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна взяла участь у координаційній раді спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза - ІІІ», що відбулась сьогодні, 23 травня, у малій залі Будинку рад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів