Головна

Голова обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівський район, в якому громада представила реалізовані в рамках обласного конкурсу міні-проекти.
Виїзний прийом громадян провів у своїй депутатській приймальні в Краснограді голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
В місті Вовчанську відбулася презентація оновлених, завдячуючи обласному конкурсу «Разом в майбутнє», приміщень Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 та Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7. З цією подією школярів та педагогічний колектив привітав депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, який вручив керівникам установ Сертифікати про успішну реалізацію міні-проектів.
Три енергозберігаючі проекти презентували сьогодні на Красноградщині голові обласної ради Сергію Чернову: було замінено вікна у Хрестищенській школі та Петрівському НВК, капітально відремонтовано Берестовеньківську амбулаторію. На їх втілення з різних джерел було спрямовано 540 тисяч гривень.
Голова обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Красноградщині, відвідав села Миколо-Комишувату та Попівку, у яких громади представили реалізовані в рамках обласного конкурсу міні-проекти.
В рамках візиту до районів голова обласної ради Сергій Чернов побуває сьогодні на десяти різнопланових об’єктах, ознайомиться з підсумками реалізації проектів в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє».
Перспективи створення в Харківській області кластера обговорила сьогодні під час бізнес-сніданку ініціативна група агропромислових підприємств у Харківській області спільно з експертами German Advisory Group. Захід пройшов у межах четвертого агрофоруму
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів