Головна

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав ініціативну громаду села Івашки, що на Золочівщині з успішним впровадженням мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та вручив відповідний сертифікат.
Національна служба здоров’я України підготувала алгоритм дій комунальних закладів охорони здоров’я та їх власників – органів місцевого самоврядування районних рад, які представляли спільні інтереси територіальних громад ліквідованих районів, території яких включені до складу новоутвореного району.
Дві Харківські клінічні лікарні на залізничному транспорті № 1 і 2 готові відкрити відділення для хворих на коронавірусну хворобу. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 27 листопада (станом на 9:00) в Україні 693 407 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 11 909 летальних, 326 238 пацієнтів одужало.
Затягування розгляду законів, що регламентують роботу районних рад та рад об'єднаних територіальних громад після укрупнення, можуть призвести до колапсу в роботі новостворених ОТГ. Про це в ефірі Суспільного розповів Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської облради.
У форматі вебконференції відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету.
Відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників сільського господарства України. Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав гостей зі святом та вручив кращим представникам галузі обласні відзнаки.
Головне управління Держгеокадастру у Харківській області передало земелі сільськогосподарського призначення в комунальну власність Ізюмської, Малинівської, Старосалтівської, Пісочинської, Кіндрашівської, Петропавлівської та Курилівської територіальних громад.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я