Головна

Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Красноградського району, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на святі останнього дзвоника у школі імені Копиленка, провів прийом громадян та відвідав декілька об’єктів соціальної сфери – Красноградську центральну районну лікарню, дитячий садок, школу та амбулаторію у Піщанці. Він також розповів представникам ЗМІ про зміни, які плануються на Красноградщині найближчим часом.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Красноградщині, провів виїзний прийом громадян.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні взяв участь у Святі останнього дзвоника під час свого візиту на Золочівщину.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов завітав на свято останнього дзвоника до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка та привітав випускників із завершенням навчання.
Депутат обласної ради Максим Колінько привітав зі святом учнів та викладачів Піщанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ, що на Красноградщині.
На Всеукраїнському конгресі старост презентовано новий результат спільної роботи DESPRO і партнерів – електронний дистанційний курс «Староста: місцевий лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти».
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова  зі Святом останнього дзвоника.
Питання про затвердження звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо створення відкритого реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх, а також за виготовлення дитячої порнографії розглянули сьогодні члени постійної комісії Харківської обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП