Головна

Залучення громадян до розбудови своїх громад є невід’ємним елементом демократії та реалізації рекомендованих Радою Європи принципів доброго врядування. А розкриття їх творчого потенціалу допомагає суттєво посилити культурне надбання, локальну самоідентичність та привабливість громад. Та не менш важливою є правова обізнаність громадян, яка допомагає будувати розвинуті, привабливі для життя, роботи й відпочинку громади.
Голова Харківської обласної ради, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов візьме участь у заходах УАРОР, що проходитимуть 24-27 вересня на Одещині.
За рахунок різних джерел фінансування у 2019 році завершено будівництво першого в Мереф’янській громаді сучасного спортивного комплексу під відкритим небом. Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач оглянув спортивний комплекс у ході свого візиту до Мерефи.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вітає машинобудівників із професійним святом.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підбив підсумки сьогоднішньої зустрічі з представниками Посольства Швейцарії в Україні, в ході якої йшлося про перспективи співпраці швейцарсько-українського проєкту DESPRO з Українською асоціацією районних та обласних рад і Харківською облрадою зокрема.
Тривалу, комплексну й багатовекторну розмову з представниками Посольства Швейцарії в Україні провів сьогодні у Будинку рад президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Поблизу Меморіалу, що у П’ятихатках, проходить «XX Крос пам’яті жертв тоталітаризму», учасниками його стали члени польських організацій, молодь, студенти й громадськість. У відкритті заходу з вшанування пам’яті українських і польських офіцерів, яких було розстріляно у Харкові в 1938-1941 рр, взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем фармацевтичного працівника.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я