2020

Відповідно до рішення журі переможцями Конкурсу у 2020 році визначено:

Краща публікація у друкованому ЗМІ

  1. Бєлявцева Тетяна Василівна, ТОВ "Редакція районної газети "Вісті Зміївщини"
  2. Горобець Юлія Олександрівна, ТОВ "Слобідський край"
  3. Можейко (Ряполова) Інна Юріївна, ТОВ "Слобідський край"

Краща онлайн-публікація

  1. Нагаєвщук Альона Ігорівна, Медіагрупа "Накипіло"
  2. Кузубов Дмитро Володимирович, Онлайн-журнал "Люк"
  3. Коновалова Олена Василівна, Портал "Лозова.City"

 Кращий радіоматеріал

  1. Ковальов Дмитро Андрійович, Філія ПАТ “НСТУ” “Харківська регіональна дирекція” (UA: Українське радіо Харків)
  2. Лапко Оксана Валентинівна, Філія ПАТ “НСТУ” “Харківська регіональна дирекція” (UA: Українське радіо Харків)

Краща публікація у шкільному ЗМІ

  1. Яськов Єлисей Сергійович, Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості
  2. Ткаченко Тетяна Геннадіївна, Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості
  3. Свиридова Марина Євгеніївна, Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості

2019

Відповідно до рішення журі переможцями Конкурсу у 2019 році визначено:

Краща публікація у друкованому ЗМІ

  1. Гаркавець Олександр Іванович, газета "Слобідський край"
  2. Горобець Юлія Олександрівна, газета "Слобідський край"
  3. Писаренко Вікторія Миколаївна, міська інформаційна газета "Новости Чугуева"

Краща онлайн-публікація

  1. Нагаєвщук Альона Ігорівна, медіагрупа "Накипіло"
  2. Шульга Аліна Володимирівна, медіагрупа "Накипіло"
  3. Проценко Марина Олександрівна, ТОВ "Слобідський край"

Кращий радіоматеріал

  1. Ісаєнко Костянтин Олександрович, радіо VTSU
  2. Лапко Оксана Валентинівна, Філія ПАТ “НСТУ” “Харківська регіональна дирекція” (UA: Українське радіо Харків)
  3. Кривоніс Тетяна Вікторівна, Філія ПАТ “НСТУ” “Харківська регіональна дирекція” (UA: Українське радіо Харків)

Кращий відеоматеріал

  1. Красноперова Анна Сергіївна, телерадіокомпанія "Лозова"
  2. Дурачевська Тетяна Миколаївна, телерадіокомпанія Красноградщини "Центр"
  3. Ковальська Юлія Олегівна, ТОВ "Телерадіокомпанія "Сігма"

Краща публікація у шкільному ЗМІ

  1. Айнітдінова Катерина Михайлівна, Куп'янський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія №3"
  2. Ткаченко Тетяна Геннадіївна, Лозівський Будинок дитячої та юнацької творчості
  3. Травкіна Ядвіга Миколаївна, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №148

2018

Краща публікація у друкованому ЗМІ

  1. Василець Тетяна Володимирівна, газета "Слобідський край"
  2. Шматченко Юлія Василівна, газета "Слобідський край"
  3. Обихвіст Ірина Олексіївна, газета "Сільські новини" Валківського району

Краща онлайн-публікація

  1. Нагаєвщук Альона Ігорівна, медіапроект "Накипіло"
  2. Шостак Надія Миколаївна, агентство «МедіаПорт»
  3. Шевченко Марина Сергіївна, інформаційне агентство "Статус-Кво"

Кращий радіоматеріал

  1. Кривко Роман Миколайович, Національна суспільна телерадіокомпанія України, "Харківська регіональна дирекція"
  2. П'ятуха Iгор Валерiйович, Національна суспільна телерадіокомпанія України, "Харківська регіональна дирекція"

Кращий відеоматеріал

  1. Красноперова Анна Сергіївна, телерадіокомпанія "Лозова" (відео)
  2. Кутнова Євгенія Олександрівна, "Харківські ізвестія" (відео)
  3. Ковальська Юлія Олегівна, телерадіокомпанія "Сігма" Лозівського району (відео)

Краща публікація у шкільному ЗМІ

  1. Волга Марія Антонівна, Школа фільммейкерів "Новий Кадр"
  2. Травкіна Ядвіга Миколаївна, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №148
  3. Онипченко Артем Олександрович, Гаврилівський навчально-виховний комплекс Барвінківського району

2017

«Краща публікація у друкованому ЗМІ»

1. Василець Тетяна Володимирівна, газета "Слобідський край" 

2. Шаульський Михайло Олексійович, газета "Вісник Чугуївщини"

3. Шаповал Євген Володимирович , газета "Наша Слобожанищина" 

«Краща онлайн-публікація»

1. Шульга Аліна Володимирівна, медіапроект "Накипіло"  

2. Касьяненко Ростислав Юрійович, інформаційний портал "Справжня варта" 

3. Коновалова Олена Василівна, Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості 

«Кращий радіо матеріал»

1. Кривоніс Тетяна Вікторівна, обласне радіо 

2. Нищета Федір Олексійович, обласне радіо  

3. Фомін Олег Анатолійович, радіо "Новая волна"  

«Кращий відеоматеріал»

1. Зінковська Оксана Вікторівна, медіагрупа "Об'єктив"  

2. Кутнова Євгенія Олександрівна, КП "Харьковские известия" 

3. Тофан Надія Вікторівна, медіагрупа "Об'єктив"   

«Краща публікація у шкільному ЗМІ»

1. Мірошніченко Поліна Юріївна, Школа кіно та телебачення "Дитятко"  

2. Звягінцева Оксана Вадимівна, Близнюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   

3. Ульянова Валерія Станіславівна, Харківська гімназія №34.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я