Головна

У Будинку рад відбувся одноденний тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення щодо застосування в роботі ОМС інструментів та методики оцінювання успішності територіальної громади - Індексу спроможності місцевої влади (ІСМВ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У семінарі взяв участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації ОМС у Харківській області, депутат обласної ради Микола Тітов.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь у Міжнародному благодійному балі «Коли збуваються мрії», що відбувся 20 травня в «Kharkiv Palace». Також на заході були присутні депутати обласної ради, представники культурної спільноти та ділових кіл Харківщини.
Урочистості з нагоди Дня науки відбулися в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Привітати науковців університету завітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Кошти освітньої субвенції з державного бюджету направлять на закупівлю нових матеріалів та обладнання. Про це стало відомо у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності. Участь у її роботі взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Сьогодні у Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня банківського працівника України. Привітав співробітників банків регіону перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем банківських працівників.
На Українсько-польському Меморіалі жертвам тоталітаризму відбулася церемонія покладання квітів, присвячена Дню пам’яті жертв політичних репресій
Інтерактивну годину про історію та легенди архітектурних надбань Харківщини відвідав голова обласної ради Сергій Чернов у Музеї місцевого самоврядування регіону, що знаходиться у 5 під’їзді Держпрому.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я