Головна

В українській Вікіпедії розпочався «Місяць Харківщини 2019» з метою написання нових і поліпшення наявних статей про Харківщину та присвячений 365-річчю міста Харкова. Він триває з 14 травня по 16 червня 2019 року.
Сьогодні за участі президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Києві відбулося засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад взяв участь у зустрічі з делегацією провінції Хейлунцзян Китайської Народної Республіки.
Для залучення новообраного Президента України до процесу децентралізації та координації поглиблення реформи із Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України у червні відбудеться форум місцевого самоврядування за участю очільників держави. Про це повідомив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у радіопрограмі «Де це?» - спецпроекті обласної ради і Громадського радіо, присвяченого децентралізації.
Віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник центру розвитку громад, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна взяла участь у першому занятті з енергоменеджменту для представників міст-підписантів «Угоди мерів», що впроваджується на Харківщині в рамках комплексної програми розвитку місцевого самоврядування.
Питання про хід виконання обласної Програми збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки розглянули депутати під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва.
Така інтерактивна година відбудеться у Музеї місцевого самоврядування Харківщини та буде приурочена до Дня Європи 18 травня. Початок о 16 годині.
Делегація Харківської області, до складу якої увійшли перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, керівництво регіону, депутати обласної ради та представники бізнесу, перебуває із робочою поїздкою у Варшаві. Під час візиту делегація зустрілася з керівництвом Польсько-азіатської торгової палати.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я