Головна

У португальській Бразі відбувся фінальний матч чемпіонату Європи серед студентів з футзалу, де збірна команда ХНУ ім. Каразіна зустрілася з діючими чемпіонами Європи – футзалістами Малагського університету (Іспанія).
Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» розпочинає серію тренінгів «Успішний лікар приватної практики» для лікарів Харківської області, які планують стати фізичними особами підприємцями (ФОП).
Розпочато відбір в поліцейську комісію Управління поліції охорони та до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Харківській області. Комісію створять на основі об'єктивного оцінювання кожного кандидата. Критерії, за якими буде здійснюватися конкурс, прописані в статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».
Про це та про інше говорили під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. Участь у засідання взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, під час робочої поїздки до Золочівського району ознайомився з ходом ремонтних робіт у закладах освіти та культури, а також відвідав село Світличне, де громада презентувала міні-проект реалізований в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
У перший день реалізації проєкту представники п'ятнадцяти музеїв-учасників публічно презентували свої заклади, здобутки та бачення перспектив їх розвитку.
Що таке Угода мерів, як до неї приєднатися та для чого? Розповіла в ефірі Громадського радіо Олена Мороз — заступниця начальниці управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків, начальниця відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту в Харківській обласній раді.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, назвав децентралізацію однією з головних реформ, які заслуговують на подальшу посилену увагу і захист.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я