Головна

Сьогодні, третього травня відзначають Всесвітній день свободи преси. З цієї нагоди інтерв’ю з Сергієм Черновим, головою Харківської обласної ради.
7 травня 2019 року стартує третій етап студентського конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину», організатором якого є «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у партнерстві з «Харківський обласний центр молоді».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у церемонії прощання з Почесним громадянином Харківської області Юрієм Меркурійовичем Шрамко
На Урядовому порталі оприлюднено Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підписав розпорядження про скликання XX сесії
Провідна ідея Школи – формування необхідних фахових спроможностей у регіонах та у громадах. Йдеться про управлінські та проектні спроможності, як здатність створювати й реалізовувати ефективні стратегії та проекти місцевого розвитку, уміння ефективно управляти громадами в умовах децентралізованих повноважень і ресурсів.
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Китайській Народній Республіці, Почесний громадянин Харківської області Олег Дьомін висловив співчуття з приводу важкої втрати – смерті Почесного громадянина Харківської області Шрамка Юрія Меркурійовича.
Громадянська панахида відбудеться 3 травня 2019 року з 11 до 12.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області (м.Харків, вул. Жон Мироносиць, 13).
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я