Головна

Низку змін до обласного бюджету на поточний рік затвердили 75 голосами депутати в ході пленарного засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради VII скликання.
Порядок використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців та лауреатів другого регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» грошовими винагородами затвердили депутати під час пленарного засідання XХI сесії Харківської обласної ради.
Депутати обласної ради підтримали внесені зміни до комплексної Програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки».
Зміни до Програми створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019-2022 роки підтримали депутати на пленарному засіданні XXІ сесії обласної ради.
До комплексної обласної Програми «Здоров’я Слобожанщини» додатково включено фінансування для зубопротезування пільгових верств населення. Рішення було прийнято з метою поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та рівня їх соціальної реабілітації під час пленарного засідання XXІ сесії Харківської обласної ради.
Під час пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки. А саме, приведено у відповідність розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
На пленарному засіданні XXІ сесії Харківської обласної ради затверджено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету, які надаються громадським об’єднанням ветеранів та осіб з інвалідністю.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я