Головна

За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко відбулося засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Депутати розглянули понад 18 питань порядку денного, серед яких організація оздоровлення та відпочинку дітей в області.
Конкурсна комісія визначила переможців конкурсу міні-грантів на розвиток первинної медичної допомоги Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який тривав з 28 березня по 12 травня 2019 року.
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко відбулося повторне засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області.
Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися сьогодні під головуванням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова.
На цьому наголосив голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов відкриваючи засідання Асоціації, у якому взяли участь представники 342 органів місцевого самоврядування області. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, керівники профільних департаментів облдержадміністрації та обласних служб.
Хід проведення навчальних заходів для керівників, депутатів та працівників виконавчих апаратів і виконкомів місцевих рад області на 2019 рік обговорили сьогодні під час засідання Правління Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Чергове засідання Правління Асоціації провів у Будинку рад президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Нещодавно призначений начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко сьогодні вперше спілкувався з членами профільної постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. Участь у роботи комісії взяв й перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
У Нововодолазькій об’єднаній громаді розповіли не тільки про успіхи дворічної діяльності. Але й про майнові конфлікти, породжені реформуванням. У цьому випуску програми «Де це?», що лунає в ефірі у рамках спецпроекту Харківської обласної ради і Громадського радіо, насправді багато про що йдеться.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я