Посада

Прізвище, ім`я,

по батькові

Дні та години прийому Телефон для довідок
Голова обласної ради

Чернов

Сергій

Іванович

2-га середа

з 10.00 до 12.00

т. 700-14-50,

   700-47-70

Перший заступник голови обласної ради

Коваленко

Віктор

Миколайович

1-ша середа

з 10.00 до 12.00
т. 700-53-20

Заступник голови

обласної ради

Скоробагач

Володимир

Іванович

2-й вівторок

з 10.00 до 12.00
т. 700-53-31

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою

Юрченко

Едуард

Петрович

4-й четвер

з 10.00 до 12.00
т. 700-53-28

Постійна комісія з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради

Колмик

Олена

Вікторівна

3-тя середа

з 15.00 до 17.00
т. 700-53-33
Постійна комісія з питань бюджету

Немикіна

Людмила

Петрівна

4-й вівторок

з 12.00 до 13.00
т. 700-53-02

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва

Світлична

Юлія

Олександрівна

3-й вівторок

з 16.00 до 18.00
т. 700-53-07
Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку

Чигрінов

Вячеслав

Васильович

2-га п`ятниця

з 10.00 до 12.00
т. 700-53-09

Постійна комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва

Стронов

Андрій

Олексійович

2-й вівторок

з 15.00 до 17.00
т. 700-53-16

Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад області

Гасан

Людмила

Миколаївна

 

1-й вівторок

з 12.00 до 13.00
 т. 700-53-02
Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування Пієв

Сергій

Миколайович

1-ша середа

з 15.00 до 17.00

 т. 700-53-16
Постійна комісія з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО

Святаш

Володимир

Миколайович
 

2-га середа

з 15.00 до 17.00
 т. 700-53-33
Постійна комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю

Русецький

Анатолій

Анатолійович
 

4-й вівторок

з 14.00 до 16.00
 т. 700-53-28
Постійна комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків

Донський

Олександр

Михайлович
 

4-й четвер

з 16.00 до 18.00
 т. 700-53-07
Постійна комісія з питань науки, освіти, культури та духовності

Звєрєв

Віктор

Олександрович

 

3-тя середа

з 10.00 до 12.00
 т. 700-53-29
Постійна комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму

Мураєва

Валерія

Олегівна
 

4-й вівторок

з 10.00 до 12.00
 т. 700-53-29
Постійна комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації

Гусаров

Олександр

Сергійович

3-й четвер

з 14.00 до 16.00
 т. 700-53-09

Депутат обласної ради

(по м. Харків

виборчий округ № 6)

Пилипчук

Михайло

Дмитрович    

1-й вівторок

з 15.00 до 18.00

 т. 700-53-11

Управління правового забезпечення, природокористування та

земельних відносин

(первинна правова допомога)
 

2-й понеділок

з 10.00 до 12.00

 

4-й понеділок

з 10.00 до 12.00
 т. 700-53-06

 

Графік особистого прийому осіб

(громадян України, іноземців, осіб без громадянства, у тому числі біженців, які перебувають під юрисдикцією України),

які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції Харківської обласної ради


2-й понеділок місяця з 10-00 до 12-00 год.
4-й понеділок місяця з 10-00 до 12-00 год.

Прийом осіб проводиться працівниками управління правового забезпечення, природокористування та земельних відносин виконавчого апарату Харківської обласної ради (тел.: 700-53-06) в приміщенні громадської приймальні Харківської обласної ради за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64, кімн. 32.

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів