Прізвище, ім`я,

по батькові

Посада

№ кімн.

Телефони міські

 

Керівництво обласної ради

 

ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

Тетяна Петрівна

голова обласної ради

102

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

 

МУРАЄВА

Валерія Олегівна

заступник голови

обласної ради

100

700-53-13

700-53-35 ф.

 

БІЛОВОЛ

Тетяна Володимирівна

заступник голови

обласної ради

95

700-53-11

 

МАЛЬОВАНИЙ

Богдан Юрійович

заступник голови

обласної ради

97

700-34-18

 

 

НЕМИКІНА

Людмила Петрівна

голова постійної комісії з питань бюджету

119

700-05-54

 

 

МАЛИШЕВА

Оксана Василівна

керуючий справами виконавчого апарату

113

700-22-99

 

 

КІСЕЛЬОВ

Юрій Леонідович

заступник керуючого справами

109

700-53-20

 

 

Управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом

ШМАЙЛОВА

Лілія Віталіївна

начальник управління

117

700-47-70

 

Відділ патронатної служби

СОЛОДЧИК Даніель Леонідович

начальник відділу

116

 

 

АНІКЕЄВА

Ольга Олександрівна

помічник голови

 обласної ради

101

700-40-57;   700-07-10

700-53-35 ф.

 

 

ЛЕБЕЖЕНКО

Максим Олександрович

помічник заступника голови обласної ради

96

335-06-77;   700-53-11

 

 

МАРФИЧ

Ольга Олександрівна

помічник першого заступника голови

 обласної ради

109

700-53-20

 

 

ФАРЗАЛІЄВА Ізабелла Юріївна

 

помічник заступника голови обласної ради

155

700-53-34

 

 

ЖОРОВА

Наталія Василівна

головний спеціаліст

98

700-53-31

 

 

Відділ кадрової роботи та нагород

СИДОРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник відділу

111

700-09-19

 

 

 

заступник начальника відділу

111

  700-26-59

 

 

ШЕВЕЛЄВА

Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст

111

715-72-51

 

 

Відділ по роботі з громадськістю та ЗМІ

 

ПЄШКОВ

Павло Сергійович

заступник начальника управління, начальник відділу

107

700-53-05

 

 

ПРИХОДЬКО

Вікторія Анатоліївна

заступник начальника відділу

107

715-73-63

 

 

 

головний спеціаліст

107

715-73-63

 

 

ГРИЩЕНКО

Олексій Вікторович

головний спеціаліст

106

715-73-63

 

 

БЕЛЕВСЬКА

Аліса Вадимівна

головний спеціаліст

40

715-72-61

 

 

Відділ по роботі із зверненнями громадян

КУДІНА

Дар’я В’ячеславівна

начальник відділу

32

715-73-46; 700-14-50

 

 

БЄЛКО

Оксана Олексіївна

головний спеціаліст

33

 

715-73-48

 

 

ВЕГЕРА

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

94

 

715-72-28

 

 

 

Управління з організаційних питань діяльності ради

БОНДАРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління

114

    700-53-10; 715-73-00 ф.

 

 

Відділ з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій

САЛЮКОВА

Світлана Іванівна

заступник начальника управління, начальник відділу

24

700-53-02

 

 

ВІНІЧЕНКО

Юліана Олександрівна

заступник начальника відділу

25

700-53-07; 715-72-20

 

 

БОРОВИК

Ірина Іванівна

головний спеціаліст

20

700-53-09

715-72-32

 

 

БОНДАРЧИК

Лариса Сергіївна

головний спеціаліст

25

700-53-29; 715-72-20   

 

 

ШЕРЕМЕТ

Алла Федорівна

головний спеціаліст

26

700-53-32

 

 

КАНІЩЕВА

Світлана Федорівна

головний спеціаліст

26

700-53-28

 

 

СТОРОЖЕНКО

Марина Володимирівна

головний спеціаліст

19

715-72-62

 

 

ЯКОВЕНКО

Олена Валеріївна

головний спеціаліст

19

700-53-16

 

 

Відділ документообігу та контролю

            ФЕДОТОВА

Марина Миколаївна

заступник начальника управління, начальник відділу

94

700-53-23 ф.

715-72-28; 700-53-33

 

 

РИКОВА

Світлана Володимирівна

заступник начальника відділу

94

715-72-28

 

 

ЗАЛЕВСЬКА

Ірина Анатоліївна

заступник начальника      відділу

 125-а

700-53-04

 

 

БУДКО

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

125-а

715-72-41

 

 

ТАРАСОВА

Анастасія Євгеніївна

головний спеціаліст

94

                   715-72-28

 

 

КОЛОДЯЖНА

Анна Віталіївна

головний спеціаліст

165

715-72-13

096-188-20-73

 

АМЬОХІНА

Ганна Валентинівна

головний спеціаліст

33

 

715-73-46

067-573-20-44

 

Організаційний відділ

ГУНБІНА                          Олена Володимирівна

начальник відділу

108

715-72-87

066-000-17-00

 

 

АНДРІЄВСЬКА

Ірина Геннадіївна

головний спеціаліст

108

700-24-13   

050-302-40-66

 

           КОЛОДКІНА

Вікторія Миколаївна

головний спеціаліст

108

700-53-14

050-566-67-47

 

Відділ аналітичної роботи та моніторингу виконання регіональних програм

ПЕРЕСАДА

Наталія Миколаївна

начальник відділу

39

097-397-77-11

 

АРТЮХ

Анастасія Леонідівна

головний спеціаліст

Держ

пром 6 підїзд                8 пов

.к. 53

095-572-73-90

 

Управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків 

 

ПУГАЧ

Наталія Вікторівна

начальник управління

Держ

пром 6 підїзд                8 пов.

700-53-21

099-980-80-64

 

Відділ з моніторингу реформ та впровадження міжнародної технічної допомоги

АКУЛОВА

Вікторія Олександрівна

начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

097-217-39-67

 

ШАХОВА

Юлія Віталіївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

097-022-17-43

 

Відділ взаємодії з органами місцевого самоврядування та розвитку територій

КОВАЛЬОВА

Ірина Олексіївна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

705-19-88

067-73-174-73

 

ФУНТОВА

Віта Петрівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-80

095-86-939-53

 

Відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту

                МОРОЗ

Олена Василівна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

715-72-64

066-280-54-41

 

ПАРХОМЕНКО                        Діана Юріївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов 

700-53-08

095-624-78-71

 

САЛЮКОВ

Олександр Шамілович

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-53-08

073-117-69-10

 

Відділ міжнародних зв’язків та презентаційної роботи

ВЯЗОВСЬКА

Ірина Олегівна

начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-28

 

 

ПОТЄХІНА

Марта Володимирівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-28

 

 

Управління бухгалтерського обліку, фінансів та господарської діяльності

СТОРОЖЕНКО

Ніна Митрофанівна

начальник управління

110

700-53-17, 715-72-91

 

 

Відділ програмно-комп’ютерного забезпечення

МІТІЧКІН

Костянтин Анатолійович

начальник відділу

 

700-53-22

 

 

ШИШКО                                 Ігор Валерійович

головний спеціаліст                  

 

700-53-22

 

 

Відділ матеріально-технічного забезпечення

СВІШЕВСЬКА

Лідія Анатоліївна

начальник відділу

151

700-53-26

 

 

ФІЛЬОВА

Олена Олександрівна

головний спеціаліст

151

715-73-77

 

 

Відділ бухгалтерського обліку та фінансів

КОВАЛЬОВА

Олена Михайлівна

заступник начальника управління,

начальник відділу

122

700-53-19

 

 

НІКІТІНА

Людмила Леонідівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

700-53-12

 

 

КРАСНА

Ольга Павлівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

700-53-12

 

 

Відділ державних закупівель

ЖУПІЙ

Олена Олександрівна

начальник відділу

112

700-20-08

 

 

ШПАРАГА

Сергій Юрійович

головний спеціаліст

112

715-73-32

 

 

Управління з питань комунальної власності

ГНАТУШОК

Андрій Миколайович

начальник управління

118

715-73-49

 

 

Відділ управління об’єктами спільної власності

ГЕРШАННІК

Наталя Володимирівна

начальник відділу

175

705-32-50

 

 

НОВИЦЬКА                       Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст

175

700-07-44       

 

 

РАТАНОВА

Ірина Олександрівна

головний спеціаліст

175

705-32-65

 

 

Відділ по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин

ПОТОПАЛЬСЬКА

Ірина Євгеніївна

заступник начальника управління, начальник відділу

105

705-32-88

 

 

РИЖКОВА

Вікторія Валеріївна

головний спеціаліст

40

715-72-61

 

 

АННАГУРБАНОВА

Дарина Сергіївна

головний спеціаліст

40

705-19-83

 

 

Відділ аналізу роботи суб’єктів спільної власності

БУР’ЯНОВА

Марина Петрівна

заступник начальника управління, начальник відділу

105

700-53-30

 

 

КИРИЧЕНКО

Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст

39

700-03-45

 

 

Управління правового забезпечення діяльності ради

КОВАЛЕНКО

Юлія Юріївна

начальник управління

145

700-53-06

 

 

Відділ правового представництва

БАРАНОВСЬКА

Тетяна Миколаївна

заступник начальника управління,

начальник відділу

145

715-72-89

 

 

ПІКАЛОВ

Олексій Олексійович

головний спеціаліст

90

 

 

Відділ правових експертиз

ОСЬМУХА

Наталія Григорівна

начальник відділу

 

90

705-32-91

 

 

ПОГУЛЯЄВА

Томіла Володимирівна

головний спеціаліст

90

705-32-91

 

 

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

 

начальник відділу

 

 

 

ФОМІНА

Вілена Іванівна

головний спеціаліст

33

 

 

Відділ з питань природокористування та земельних відносин

КРЮЧКОВ

Ілля Миколайович

начальник відділу

90

700-53-27

 

 

ЗУЄВА

Ольга Борисівна

головний спеціаліст

90

 

 

                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я