Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися сьогодні у Харкові. У заході взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, а також співробітники медустанов Харківщини: керівники та їхні заступники, лікарі різних спеціальностей, медсестри.

Від усього депутатського корпусу Харківської обласної ради він подякував медикам Харківщини за їх самовіддану працю і привітав з професійним святом.

«Напередодні свята хочу побажати кожному з вас здоров'я, терпіння і сил професійно виконувати свій обов'язок. Ваші рідні і близькі готові завжди бути поруч з вами і надавати підтримку, а ми, представники органів місцевого самоврядування, - забезпечувати вам комфортні умови у роботі та житті», - сказав він.

За словами голови обласної ради, депутатами затверджена обласна програма «Здоров’я Слобожанщини» на 2019 – 2020 роки, у рамках якої на фінансування галузі охорони здоров’я області планується спрямувати понад 6 млрд грн.

Окрім того, активно відновлюються лікарні області. Так, У 2018 році на проведення будівельних та  ремонтно-реконструктивних робіт на 91 об’єкті медичної інфраструктури з різних джерел фінансування спрямовано понад 320 млн грн. Цьогоріч роботи проводитимуться на 73 об’єктах. На укріплення матеріально-технічної бази закладів у 2019 році передбачено фінансування у сумі  понад 94 млн грн.

«У Харківській області зараз функціонує 1180 закладів охорони здоров’я, у яких працює близько 10 тисяч лікарів і 18 тисяч середнього медичного персоналу. Пацієнтів у великий області - понад три мільйони. Роботи у вас багато, ми розуміємо всі ваші труднощі і тому завжди будемо відстоювати те, що необхідно вам і вашій громаді й завжди будемо принциповими там, де потрібно сказати своє слово», - зазначив Сергій Чернов, звертаючись до гостей свята.

Під час урочистостей за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм і відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров`я та з нагоди Дня медичного працівника Сергій Чернов вручив почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» заступнику директора департаменту – начальнику управління з організаційно-методичної роботи Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Тетяні Бакаловій.

Також він вручив низку відзнак Харківської обласної ради кращим медичним працівникам області.

Творчим подарунком медикам Харківщини став концерт відомого виконавця Олега Винника.

IMG_9609
IMG_9561
IMG_9482
IMG_9641
IMG_9568
IMG_9574
IMG_9619
IMG_9469
IMG_9587
IMG_9620
IMG_9624
IMG_9494
IMG_9699
IMG_9652
IMG_9665
IMG_9677
IMG_9693
IMG_9685
IMG_9761

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я