Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко відвідав Золочівщину та привітав медичну спільноту краю з професійним святом.

Звертаючись до лікарів, медичних сестер, молодшого медперсоналу, він висловив слова подяки, підтримки та поваги за щоденну й цілодобову працю, за гуманне ставлення до пацієнтів, самовіддачу й терпіння.

Не шкодуючи зусиль і часу на боротьбу з хворобами, говорить Віктор Коваленко, медики приймають на себе тягар людського болю і страждань. У скрутну мить всі надії покладають саме на вас, дуже часто очікуючи від вас дива.

«Лікувати й дбати про одужання пацієнтів – це одна з найвідповідальніших професій. І щодо відповідальності, вважаю, надважливе завдання, що має бути пріоритетом для влади – створення гідних умов для вашої роботи. Зараз, приміром, будуються амбулаторії у Довжику та Великій Рогозянці. Також для цих амбулаторій придбано два автомобілі швидкої допомоги. Не стоїмо на місці, постійно рухаємося уперед, вдосконалюючи інфраструктуру сфери охорони здоров'я Харківщини», – підкреслив перший заступник голови обласної ради.

Віктор Коваленко разом з депутатами облради Ігорем Горішнім та Євгеном Шатохіним і керівництвом Золочівщини взяв участь у церемонії нагородження найфаховіших медичних працівників району, вручивши відзнаки обласної ради.

Миру, злагоди, міцного здоров’я, фінансової стабільності побажав перший заступник голови обласної ради медикам та присутнім в урочистій залі.

IMG_0924
IMG_0790
IMG_0801
IMG_0819
IMG_0834
IMG_0878
IMG_0861
IMG_0880
IMG_0909
IMG_0932
IMG_0934
IMG_0942
IMG_0966
IMG_0976
IMG_0985
IMG_1014

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я