Урочистий прийом на запрошення Генерального консула ФРН Вольфганга Мьоссінгера, що відбувся у Дніпрі, відвідав президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він висловив вдячність пану Мьоссінгеру за роки плідної і тісної співпраці.

«За період Вашої каденції Харківщина значно розширила взаємодію з Федеративною Республікою Німеччина у спільно реалізованих проектах соціального характеру, бізнес-партнерстві, навчальних програмах.

Окремо хочу виділити Вашу безпосередню участь та допомогу у гострому й болючому питанні для нашого регіону – облаштуванні модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб з Донбасу», – сказав Сергій Чернов.

На його думку, «долучаючись до розвитку первинної медицини Слобожанщини, презентуючи німецьким інвесторам культурне розмаїття краю, влаштовуючи мистецькі заходи на Харківщині, Ви проявили себе не лише блискучим дипломатом, а й справжнім господарником».

Голова Харківської облради висловив переконання у тому, що цим часовим проміжком не завершуються спільні проекти між Харківщиною та ФРН в особі пана Мьоссінгера.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я