Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у рамках робочої поїздки до Красноградщини провів особистий прийом громадян, на якому мешканці району звернулися до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.

Сьогоднішня поїздка Сергія Чернова в Красноградський район насичена спілкуванням з людьми. Значна кількість звернень громадян стосувалася необхідності отримання матеріальної допомоги на лікування онкозахворювань, стентування, проведення операції на очах, реабілітації після інфаркту, операційного втручання на хребті. До того ж, у числі звернень також були такі питання, що стосувалися ремонту даху будинку, тощо.

Сергій Чернов на місці оперативно контактував із спеціалізованими медичними установами Харкова й вирішував питання проведення лікування для жителів району запевняючи присутніх, що сприятиме у лікуванні, медичному консультуванні й обстеженні кожного, хто цього потребує та виділенні матеріальної допомоги з обласного бюджету.

«Проводжу регулярні прийоми громадян, як завжди прийшло багато людей із різними проблемами – негаразди зі здоров’ям, відчай, зневіра, складні життєві обставини, – говорить очільник облради. – Безумовно, у повній мірі виконаю зобов’язання допомогти, які взяв перед людьми, що звернулися до мене. Докладу максимум зусиль, аби всі звернення були вирішені позитивно».

Паралельно з деяких питань Сергій Чернов консультувався в телефонному режимі з фахівцями сфери охорони здоров’я. Ті ж ситуації, розв’язання яких потребує певного часу, голова обласної ради взяв під особистий контроль.

IMG_4487
IMG_4505
IMG_4488
IMG_4510
IMG_4523
IMG_4512
IMG_4540
IMG_4521
IMG_4532
IMG_4544

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я