Цей випуск радіопрограми «Де це?», що є спецпроектом Харківської обласної ради та Громадського радіо, розповідає про досягнення, які принесла децентралізація у Мереф’янську ОТГ.

В інтерв’ю із заступником Мереф’янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитром Микишею акцент зроблено на міжнародному співробітництві та проектно-інвестиційній діяльності, для чого у міськраді створений спеціальний відділ.

Головним інноваційним інструментом інвестиційної діяльності ОТГ Дмитро Микиша назвав новостворену в громаді Школу проектного менеджменту.

«У міській раді відходимо від позиції, що лише ми маємо готувати проекти. Значно ефективніше й продуктивніше – навчити усіх людей це робити. Результативність зросте в рази. В ідеалі у майбутньому прийдемо до консультативної допомоги та моніторингу.

Загалом маємо усвідомити, що з часом технічна допомога зменшуватиметься, вже є такі тенденції. Також слід розуміти, що донори виділяють фінансування не стільки для зведення спортивних майданчиків чи реконструкції об’єктів. Для них важливі комунікації, знайомства, пошук у громадах точок росту і зрештою надійні партнерські контакти», – зазначив заступник Мереф’янського міського голови.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я