Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у Координаційній раді з питань реформування освіти, яка відбулася  під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира  Гройсмана.

На порядку денному стояли питання щодо використання коштів бюджетних програм, спрямованих на розвиток освітнього середовища; про підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реалізації реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»; про апробацію Державного стандарту початкової освіти у 3-х класах пілотних шкіл; про стан підготовки закладів середньої освіти до нового навчального року.

За словами Прем’єр-міністра, цього року за принципами Нової української школи навчатимуться вже 1 млн дітей. Важливо, що дітям подобається навчатися в новому середовищі. Загальний обсяг державних інвестицій тільки в НУШ вже перевищив 7 млрд грн.

Також у ході наради було зазначено, що реформа освіти передбачає вирішення цілого спектра питань – ліквідацію черги до дитячих садочків у 2020 році, матеріальне забезпечення шкіл, впровадження нових технологій у професійно-технічному навчанні.

Загалом, за останні п'ять років у Харківській області відкрито 66 нових дитячих садочків, створено 158 додаткових груп. Окрім того, за майже три роки створено 29 інклюзивно-ресурсних центрів, 24 ресурсні кімнати, 25 медіатек.

 

IMG_0110
IMG_0063
IMG_0087
IMG_0103
IMG_0108
IMG_0122
IMG_0124
IMG_0119
IMG_0066
IMG_0075

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я