Сьогодні у Будинку рад відбувся урочистий прийом до Дня машинобудівника. Співробітників галузі привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Під час урочистого заходу кращі працівники машинобудівельної галузі отримали грамоти й подяки Харківської обласної ради за високі трудові досягнення та значний особистий внесок у розвиток промисловості регіону.

«Дякуємо за модернізацію, яка із року в рік поліпшує життєдіяльність підприємств, сприяє випуску продукції міжнародного класу, забезпечує інтенсивну автоматизацію виробництва. Харківщина пишається нашими машинобудівними підприємствами, адже кожне з них робить величезний внесок в економіку регіону та держави в цілому», – вітаючи працівників галузі сказав Віктор Коваленко.

Перший заступник голови обласної ради щиро подякував присутнім трудовим колективам, які розвивають виробництво та виводять його на той рівень, який приніс Харківщині славу машинобудівного регіону та є важливим джерелом наповнення бюджету.

«Ця галузь була нашою візитною карткою і, переконаний, нею залишиться. Машинобудівники тримають удар, створюючи конкурентний та якісний продукт, – говорить Віктор Коваленко. – Переконаний, що так буде й надалі. Успіхів у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я та професійного зростання».

Довідково:

Машинобудівний комплекс Харківщини представлений підприємствами, які займаються виробництвом машин і устаткування, транспортних засобів, електричного устаткування, комп’ютерів, електронної та оптичної продукції.

У січні–липні 2019 року середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах машинобудування склала 45,4 тис осіб, або 29,3% від середньооблікової кількості штатних працівників підприємств промисловості. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у галузі машинобудування становила 9723 грн, що на 19,4% більше, ніж у січні–липні 2018 року.

У січні–липні 2019 року у Харківській області обсяг реалізованої промислової продукції машинобудування склав 11,9 млрд грн, що становить 10,7% від загального обсягу реалізованої промислової продукції Харківської області.

У розвиток підприємств машинобудування Харківської області у січні–червні 2019 року спрямовано 367,7 млн грн капітальних інвестицій, або 15,9% загального обсягу капітальних інвестицій, освоєних підприємствами промисловості.

Обсяг залучених із початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) підприємствами машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, на 1 липня 2019 року становив 25,2 млн дол США.

У січні–липні 2019 року суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області експортовано машин, обладнання та механізмів; електротехнічного обладнання і засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів на суму 184,4 млн дол США, що складає чверть загальнообласного обсягу експорту товарів.

IMG_7863
IMG_7861
IMG_7740
IMG_7742
IMG_7768
IMG_7798
IMG_7756
IMG_7857
IMG_7847
IMG_7836
IMG_7757
IMG_7820
IMG_7800
IMG_7801
IMG_7856
IMG_7793
IMG_7806
IMG_7851
IMG_7761
IMG_7814
IMG_7780
IMG_7710

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я