Голова обласної ради В.Салигін і почесний президент Благодійного фонду «З надією в майбутнє», народний депутат Ю.Ковальова звернулися до ректора Харківського державного університету мистецтв імені Котляревського Тетяни Вєркіної з проханням допомогти знайти експертів, які б правильно підібрали Насті Царапенко учбовий заклад для подальшого навчання за кордоном. Всі витрати, пов'язані з навчанням харківської зірочки за кордоном, Фонд «З надією у майбутнє» бере на себе.

28 квітня в малій залі Будинку рад відбулася презентація диска молодого таланту Харківщини Анастасії Царапенко. Ініціатором випуску диска маленької харківської зірки став голова Харківської обласної ради Васілій Салигін, підтримку надав благодійний фонд «З надією в майбутнє» і його почесний президент, народний депутат України Юлія Ковальова, організацією запису і випуску диска займалося Маркетингове агентство повного  циклу «ПРОМЕЙКЕР».

Насті дев'ять років, шість з яких вона професійно займається співом. За останні три роки вона стала лауреатом п'яти Міжнародних конкурсів, отримала декілька гран-прі на національних фестивалях, стала переможницею багатьох обласних мистецьких змагань. «Останнє» своє гран-прі вона привезла тиждень тому з Дніпропетровська.

Почувши минулого року на одному з офіційних концертів пісню у виконанні Насті, голова Харківської обласної ради Васілій Салигін був просто зачарований її голосом. Вітаючи 1 січня 2007 року Настю з днем народження, В.Салигін поцікавився, про що мріє талановита дівчинка. Про притулок для тварин і власний компакт-диск, - сказала Настя. «Буде», - пообіцяв Васілій Вікторовіч.

Це презентаційний диск, він необхідний для участі в конкурсах і фестивалях, його тираж складає 50 екземплярів. До альбому увійшли українські і російські народні пісні:
"Ой, то не вечір", російська народна пісня;
"Мамині очі", слова Л. Бабакової, музика Ю. Бесіди;
"Пташечка", українська народна пісня в обробці В. Головирі;
"Алеша", слова К.Ваншенкіна, музика Е.Колмановського;
"Ой, ти місяцю", українська народна пісня;
"У лісок", народна циганська пісня;
Віночок українських пісень;
"Пане полковнику", слова і  музика М. Богуцької;
"Степом, степом.", слова М. Негоди, музика в обробці В.Пашкевича;
"Ой, ты степь, широкая", російська народна пісня;
"Рось", слова Н.Дашковського, музика. Ю. Бесіди;
"Не для мене", старовинна козацька пісня.

«Пташечка» розповіла присутнім про те, як проходив запис її першого альбому: «Спочатку все було для мене несподівано, і я побоювалася. Адже я вперше була в професійній студії! Але через студійне скло я постійно бачила маму, тому страх швидко минув. Я навіть не уявляла, що запис диска займе стільки часу.

Мені здавалося, що там записати диск – проспівав пісні і готово! А тут, відібрали пісні, їх послідовність, потім повторні переспіви, відробіток пісень,  мене навіть фотографували для обкладинки диска».

На запис диска знадобилося близько двох місяців, тому що роботу в студії доводилося поєднувати з навчанням в школі.

«Унікальний голос Насті підкорив і продовжує підкорювати серця багатьох її земляків, - сказав голова обласної ради під час презентації диска. - Крім того, Настуся талановита не тільки в музиці, вона ще чудово танцює, з легкістю вивчає іноземні мови. І не тільки це. Правду говорять – таланти багатогранні».

«Коли Васілій Вікторовіч розповів про талант дівчинки, коли ми у фонді почули пісні в її виконанні – я була приголомшена, - розповіла народний депутат Юлія Ковальова. – Прекрасно усвідомлюючи, наскільки складно зараз молодим талантам, цим ніжним паросткам культурного багатства Харківщини зробити такий важливий в їх творчій кар'єрі крок, як, наприклад, запис першого альбому, Фонд «З надією в майбутнє», почесним президентом якого я є, з радістю взявся допомогти в організації запису компакт-диска юної талановитої співачки».

«Наше завдання - і обласної влади, і педагогів, і меценатів - підтримувати юні таланти, вчасно подати руку, створювати всі умови для розвитку, і не тільки в музиці, а й всіх сферах людської діяльності, нехай це буде народний промисел, математика або балет», - підкреслив Васілій Салигін.

По закінченні презентації відбулася перша прес-конференція Анастасії Царапенко, а ввечері пройде також перший ефір маленької зірки на одному з харківських телеканалів.

 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я