Сьогодні в Харкові пройшов пікет жителів Харківського району, що вимагали припинити незаконний видобуток піску.  Пікетники зібралися на площі Свободи, перед Будинком рад, де в цей час проходило засідання сесії обласної ради. До порядку денного пленарного засідання сесії було включено питання про використання земельних ресурсів в Харківському районі. 

Жителі Харківського району, які зібралися захистити свою землю, тримали гасла: «Не дамо загарбникам привласнити багатства нашої землі!», «Екскаватори беззаконня зносять наші будинки!», «Земля народу!», «Надра Харківщини належать народу». Організаторами пікету виступили Комуністична партія України і громадська організація «Слобожанський вибір».

У перерві сесії до мітингуючих вийшли голова Харківської обласної ради Васілій Салигін і депутати обласної ради. У своєму виступі Васілій Салигін сказав жителям Харківського району: «Я хочу твердо вам пообіцяти: кінець лиходійствам на землі, яка належить народу, наступив. Не говоритиму, що він наступить завтра або післязавтра. Він наступив сьогодні, на сьогоднішній сесії обласної ради».

«У будь-який момент дня і ночі, протягом доби я фіксуватиму сигнали про порушення, які допускаються на території районів області. В першу чергу – Харківського, який є обличчям і воротами міста Харкова. Про вирубку дерев, влаштування сміттєзвалищ, несанкціоноване видобування корисних копалин. Я дякую вам, за те, що ви небайдужі і не могли залишитися байдужими до беззаконня, до злочинів людей, які б'ють себе в груди, прикриваючись партійними гаслами.  Сьогодні у голови Харківської райдержадміністрації Бакуменка не вистачило совісті з'явитися на сесію обласної ради», - сказав В.Салигін.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я