Постійна комісія обласної ради з питань бюджету розглянула пропозиції облдержадміністрації, якими передбачається внесення низки змін до головного фінансового документу Харківщини. 

Як наголосила голова постійної комісії Людмила Немикіна, «з метою ефективного використання бюджетних коштів та для своєчасного забезпечення лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 нам, депутатам, необхідно якнайшвидше сприяти у погодженні запропонованого обсягу видатків – розподілу субвенції з державного місцевим бюджетам Харківщини».

Так, до обласного бюджету прийматиметься декілька трансфертів з державного бюджету. Зокрема, передбачено субвенцію у сумі 98 млн 490 тис грн місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із гострою респіраторною хворобою COVID-19, за рахунок коштів виділених із фонду боротьби з коронавірусом.

Кошти будуть розподілені між дванадцятими лікувальними закладами області, які приймають пацієнтів із коронавірусною хворобою, серед яких: м. Харків, м. Куп’янськ, м. Первомайський; Балаклійський, Богодухівський, Валківський, Вовчанський, Зміївський, Красноградський, Чугуївський райони; Лозівська та Ізюмська ОТГ.

Також обласному бюджету у 2020 році передбачені додаткові кошти субвенції з державного бюджету на закупівлю лабораторного обладнання, необхідного для забезпечення готовності та реагування на спалахи коронавірусної пандемії. Фінансування у розмірі 8 млн 699 тис грн буде направлене до закладів охорони здоров’я, які здійснюють заготівлю, переробку, зберігання донорської крові та її компонентів, розхідними матеріалам для тестування на виявлення антитіл до коронавірус SARS-CoV-2.

Окрім того, постійна комісія розглянула питання щодо перерозподілу обсягу субвенції для здійснення підтримки окремих медичних закладів Харківщини, а також перерозподіл коштів на здійснення виплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я регіону, що приймають пацієнтів на коронавірусну хворобу.

Депутати одноголосно підтримали запропонований розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Харківщини.

IMG_1749
IMG_1744
IMG_1731
IMG_1751
IMG_1747
IMG_1736

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я